Malatya Platformundan Altunay'a Teşekkür Belgesi

Malatya Platformundan Malatya Alikanlılar Derneği Kurucu Başkanı Aziz Altunay'a Teşekkür Belgesi veridi

Malatya Platformundan Altunay'a Teşekkür Belgesi Özel Haber

İstanbul Doubletree By Hılton otelinde gerçekleştirilen Malatya Platformunda İştişare ve tanışma toplantısında Teşekkür Belgesi Takdim Töreni gerçekleştirildi.

İştişare toplantısına Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat,Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı  MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş Malatya Platformu Genel Başkanı Muzaffer Tunç, Genel Başkan vekili Sedat Cömertoğlu çok sayıda Malatyalı ve diğer illerden katılım gerçekleşti.

Malatya Platformu iştişare ve tanışma toplantısında  Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat,Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı  MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş Malatya Platformu Genel Başkanı Muzaffer Tunç, Genel Başkan vekili Sedat Cömertoğlu birer konuşma yaparak Malatya Platformu hakkında bilgi verildi. Konuşmalardan sonra soru cevap kısmına geçerek Malatya'da Eğitimi ve Türkiye'de Eğitimi daha ileriye nasıl götürüleceği tartışıldı.

Son bölümde ise Malatya Platformu tarafından emeği geçenlere Teşekkür Belgesi Takdim edildi.

Malatya Platformu Genel Başkanı Muzaffer Tunç emeği geçenlere teşekkür ederek belgelerini taktim etti, 

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat,Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı  MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş, Malatya Alikanlılar Kurucu Başkanı ve İşadamı Aziz Altunay ve diğer emeği geçenlere Teşekkür Belgesi Takdim edildi.

Malatya Alikanlılar Kurucu Başkanı ve İşadamı Aziz Altunay yaptığı açıklamada ,Malatya için Ülkemiz için  yapılacak çalışmalarda her zaman  destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Altunay İstanbul'da Malatyalıları bir araya getirerek kendi kültürümüzü yaşatmaya devam etmek adına bu oluşumlar çok önemli olduğunu söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom