Malatya Sanal Haber 4 yaşında

Malatya'nın En Güncel Haber Sitesi

Malatya Sanal Haber 4 yaşında Özel Haber

7 Şubat 2015'te Malatya basınına özgün bir çığır açma hedefiyle kurulan Malatya Sanal Haber bugün 4. yaşına giriyor. Basında özgür ve bir o kadar da özgün olup halkın sesi olmak şiarıyla kurulduğu tarihten bu yana tarafsızlığını her zaman koruyarak bugünlere gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Tek derdimiz Malatya’nın sorunlarını dile getirmek, tarafsız, bağımsız bir yayın çizgisi takip edip olanı olduğu gibi aktararak Malatya basınına farklı bir yol açmaktır. Elbette Malatya basını birçok açıdan gelişmiş ve bir yere gelerek bir seviye yakalamıştır. Biz de Malatya Sanal Haber olarak Güzel Malatyamıza hizmet etmenin sevinci içerisinde 4. yaşımıza giriyoruz.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana basın ve meslek ilkeleri ölçüsünde haber yapmayı kendine ilke edinen sitemiz aynı yayın çizgisiyle devam ediyor. Bugüne kadar bin bir zorlukla bu haber sitesinin açılışında zahmete katlanan Malatya Sanal Haber ailesi olarak Malatya’ya ve Malatyalılara bağımsız, tarafsız yayın çizgimizden ödün vermeden yerel basında Malatyalıların sesini özgür bir şekilde duyuracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

En büyük sermayesi sahip olduğu ilkeli duruşu ve tarafsız yayın politikası olan haber sitemiz aynı misyonla yayın çizgisini sürdürmeye devam edecektir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom