Malatya Haber Girişi : 13 Temmuz 2019 20:25

Malatya Sanal Haber Gündeme Getirdi Büyükşehir Ücretsiz Yaptı

Malatya Sanal Haber Günde

Malatya Sanal Haber olarak 15 Temmuzu gelecek nesillere aktarmak için farkındalık oluşturma adına toplu taşıma araçlarının neden ücretsiz olmadığı ile ilgili haber yapmıştık. Akşam üstü Büyükşehir Belediyesi haberimize duyarlı davranarak 15 Temmuz'da Malatya'da toplu taşımanın ücretsiz olacağını duyurdu. Yapılan duyarlılık için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeniden refah haber arası

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ'NDE BELEDİYE OTOBÜSLERİ ÜCRETSİZ HİZMET VERECEK

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle tüm hatlarda Büyükşehir Belediyesine ait otobüsler ücretsiz hizmet verecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Büyükşehir Belediyesi MOTAŞ otobüslerinin tüm hatlarda sabah 06.00'dan itibaren ücretsiz hizmet vereceklerini söyledi.

15 Temmuz'da tüm Malatya olarak birlik ve beraberliğimizi göstermek amacıyla herkesi programın yapılacağı alana davet eden Başkan Gürkan, "Halkımızın 15 Temmuz günü etkinliklerine katılmaları sırasında ulaşım konusunda sorun yaşamamaları için, Belediye Otobüslerimiz 15 Temmuz Sabah saat 06.00'dan 16 Temmuz sabah saat 06.00'ya kadar tüm hatlarda ücretsiz hizmet verecek. Ayrıca, 15 Temmuz gecesi saat 01.00'den itibaren bazı hatlara her saat başı ek seferler de konulacak. Tüm halkımızı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde düzenlenecek etkinliklere bekliyoruz" dedi.

Ek Sefer Konulacak Güzergahlar:

1- Yakınca-Yeşilyurt-Gündüzbey

2- Yeşiltepe-Topsöğüt- Şahnahan

3- Bostanbaşı-Yakınkent

4- Özalper-Şeyhbayram-Turgut Özal Mahallesi

5- Zafer Mahallesi - Çöşnük - Memursan 5. Etap TOKİ Konutları

6- TOKİ- Karagöz TOKİ

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

7- Orduzu- Battalgazi