Malatya'da Abdullah Gül ismi parktan kaldırılıyor mu?

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, KHK açıklamasıyla büyük tepki alan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü birilerinin yanlış yönlendirdiğini ifade etti.

Malatya'da Abdullah Gül ismi parktan kaldırılıyor mu? Malatya

Şahin, Gül’ün AK Parti tabanıyla kurmuş olduğu bağda sıkıntılı sürece girdiğini ve köşesine çekilmekten ziyade siyasette bana da bir pay düşer mi yanılgısı içerisinde olduğunu söyledi.

Milletvekili Şahin Net Haber gazetesine ziyaretinde, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün son dönem açıklamalarına ilişkin görüşü sorulması üzerine, Gül’ün AK Parti tabanıyla kurmuş olduğu bağda sıkıntılı sürece girdiğini ve köşesine çekilmekten ziyade siyasette bana da bir pay düşer mi? yanılgısı içerisinde olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a muhalif olan kesimin umudunu Abdullah Gül’e bağladığını ifade eden Şahin, “Abdullah Gül, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı yapmış bir insandır. Fakat Cumhurbaşkanlığı görevi bittikten sonra köşesine çekilmekten ziyade siyasette bana da bir pay düşer gibi bir yanılgı içerisinde. Şuan CHP'nin biraz daha atına binmeye çalışıyor ve Gül’ü birileri yanlış bir şekilde yönlendiriyorlar. Muhalif kesimin tek derdi 2019 başkanlık seçimlerinde Erdoğan’ı devirmektir” dedi.

Sosyal medya da Abdullah Gül'ün ismi parktan kaldırılmasını isteyen bazı Malatyalılardan sonra milletvekili Şahin'in bu açıklamalardan sonra parktan ismi kldırılacak mı yorumunda bulundular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom