Malatya'da Başkan istifa etti

Malatya'da Başkan istifa etti yerine kim gelecek haberimizde

Malatya'da Başkan istifa etti Siyaset

AK Parti Malatya İl Başkanlığından yapılan açıklamada, AK Parti Malatya il Gençlik Kolları Başkanı İsmail Caner Kaymaz’ın görevinden istifa ettiği belirtildi.

Kaymaz ise, “Bilindiği üzere önümüzde yerel seçimler var yerel seçimlerde memleketime ve milletime aynı şekilde hizmet etmek için yerel yönetimlerde görev almak üzere aday adaylığı başvurusunda bulunacağım. Bu sürecin getirdiği şartlardan dolayı heyecanla ve şevk ile yürütmüş olduğum il kolları başkanlığından istifa etmek durumundayım” dedi.

Kaymaz,“ 31 Mart 2018 günü üstlenmiş olduğum Malatya İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevi sürecine ilçe başkanlıkları ziyaretleri sivil toplum kuruluşları ziyaretleri ve 18 Nisan Günü verilen 24 Haziran erken seçim startı ile başlamış bulunduk. Seçim süreci boyunca en etkili şekilde partimizin ve milletvekillerimizin yanında bulunduğu bu süreç içerisinde gerek saha çalışmalarında gerek genç Kürsü programları, ilçe ziyaretleri gibi çalışmalar da büyük rol üstlendiği 24 Haziran’da başarıyla atlatmış olduğumuz seçimden hemen sonra hız kesmeden çalışmalarımızı devam ederek genç üye artışı yönde il genelinde sana çalışmalarımıza devam ettik. Bilindiği üzere önümüzde yerel seçimler var, yerel seçimlerde memleketime ve milletime aynı şekilde hizmet etmek için yerel yönetimlerde görev almak üzere aday adaylığı başvurusunda bulunacağım. Bu sürecin getirdiği şartlardan dolayı heyecanla ve şevk ile yürütmüş olduğum il kolları başkanlığından istifa etmek durumundayım. İstifa dilekçemi İl Başkanımız İhsan Koca’ya iletmiş bulunmaktayım” şeklinde konuştu.

Kaymaz’ın yerine Burak Sürmeli,ÜniAk Başkanı Hüseyin Altın ile Sertaç Göçmez’in isimlerinin ön planda olduğu öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom