casino siteleri

Malatyada Damla Gönüllülük Hareketi proje etkinliği düzenlendi

Kültür-Sanat Haber Girişi : 16 Mayıs 2024 11:44
Malatyada Damla Gönüllülük Hareketi proje etkinliği düzenlendi
Malatya Turgut Özal Üniversitesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile Damla Gönüllülük Hareketi projesi kapsamında etkinlik düzenlendi.Etkinliğe
Malatya Turgut Özal Üniversitesi ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü iş birliği ile Damla Gönüllülük Hareketi projesi kapsamında etkinlik düzenlendi.
Etkinliğe Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bentli, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Erdem, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Abuzer Yeşil ve akademik, idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.
Malatya Turgut Özal Üniversitesi Battalgazi yerleşkesinde düzenlenen etkinlik kapsamında 81 ilden gelen üniversite öğrencileri misafir edildi. Kültürlerarası etkileşimi artırmak adına, Malatya Turgut Özal Üniversitesinde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrencilerle birlikte kültür tanıtımı gerçekleştirildi.
Programa kendi ülkelerinin yöresel kıyafetleriyle katılan ve sunum yapan öğrenciler büyük ilgi gördü. Tüm öğrencilerin de katılımıyla halk oyunları gösterisi yapıldı. Ayrıca program kapsamında üniversite yerleşkesinde yer alan Atçılık ve Atlı Sporları Uygulama ve Araştırma Merkezinde sportif faaliyetler düzenlendi.