Malatya'da Herkesin Dilinde O Var söylenenler Doğru mu

Malatya'da Herkesin Dilinde O Var söylenenler Doğru mu

Malatya'da Herkesin Dilinde O Var söylenenler Doğru mu Özel Haber

Yeni Malatyaspor’da kongre süreci yaklaşırken çeşitli spekülasyonlar kamuoyunu bir hayli meşgul ediyor. Bunların en başında şüphesiz Belediyelerin takıma vereceği destek miktarı geliyor.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın destek olmayacağını belirten eski birkaç yönetici bu söylentilerin Her ne kadar Başkan Gürkan her platformda destek olduklarını belirtse de herhangi bir rakamın telaffuz edilmemesi kamuoyunda kaygı ile karşılanıyor.

Söylentilerin infial oluşturmaması açısından gerek Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi ve Battalgazi Belediyesinin takıma sunacağı destek miktarını belirtmesi gidişatın olumlu olması açısından şüphesiz önem taşıyor.

Yeni Malatyaspor’un Avrupa kupalarına katılacağı şu zorlu süreçte herkesin eteğindeki taşları dökmesi, her hangi bir şaibe ye ve söylentiye mahal vermemesi gerekmektedir.

Başkan Adil Gevrek’in yeni yönetimine alacağı isimlerin kulübe ne kadar destek olacakları bir o kadar önemli bir konu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Mücahit arslan @BAŞKANIN AYIBI..

11 Haziran 2019 23:37

Başkanım , günlerdir İstanbul’da yediğiniz parayı yarın personel maaşından yine kesersiniz herhalde? Teknik personelinizi fabrika çalışanı statüsüne getirerek neyi amaçlıyorsunuz tüm Malatya merak ediyor. Borcu yapan sizin gibi idareciler ama Malatya hakkımda dahil herkes çalışan taşeron işçiye lanet okuyor sayenizde. Yiyenden değilde çalışandan keserek borç ödemek ancak okulda tebeşir parasını öğrenciden toplayan öğretmen mantığının eseri olabilir ki size çok uygun bi davranış.. ALLAH ISLAH ETSİN SİZİ

Ali Osman @Borç bataği

24 Mayıs 2019 11:53

Büyükşehir belediyesi borç sarmalında olduğunu söyleyip çalışanların maaşlarını kısıp Malatya spora para aktarmak akla ziyandir

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom