Malatya'daki o mahalleyi sinek bastı

Havaların ısınması ile birlikte sinek ve haşerelerde boy göstermeye başladı.

Malatya'daki o mahalleyi sinek bastı Malatya

Havaların ısınması ile birlikte sinek ve haşerelerde boy göstermeye başladı. Malatya’nın Yeşilyurt ilçesine bağlı Zaviye Mahallesi Erikli Sokağı basan sinek ve haşereler evlere de akın etti.

Havaların ısınması ile birlikte Malatya’nın Yeşilyurt ilçesine bağlı Zaviye Mahallesi Erikli Sokağı sinekler bastı. Cam kapı açamaz duruma gelen vatandaşlar evlerinin içerisine dolan sineklerle baş etmeye çalışıyor. Sineklerden rahatsız olan vatandaşlar, yetkililerden ilaçlama yapılmasını talep etti.

Toplu halde evlere ve araçların üzerine dolan sineklerden rahatsız olan vatandaşlar, yetkililerden ilaçlama yapılmasını talep etti.

Yeşilyurt Belediyesini arayan fakat Haziran ayından önce ilaçlama yapılamayacağı yanıtını alan vatandaşlar bir an önce ilaçlama yapılmasını bekliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Bayram aydın @Asılsız ve tahrik edici

19 Mayıs 2019 01:29

Guzelim malatya sivri sinek ve kara sinek diye bir proplemi yoktur bazi vatandaslar varmis gibi algi yartmak istiyor bu algiyla guzelim malatyamizi kimyasala maruz birakip dogal dengeyi bozup yerine cöl bir malatya birakmak istiyorlar buna doyarsiz kalinmamali malatya buyuk sehirin mucadelisi calismasi sadece insan sagligina zarar gelmemesi doganin dengesi bozulmasin diye tum tum zirayi ilaclari buyuk titizlikle calistigini tum halkin bilmesi gerek buyuk sehir belediyemize teşerkur ederim

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom