Malatya'dan Samsun'a geçişler Başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nden Samsun Büyükşehir'e geçişler başladı

Malatya'dan Samsun'a geçişler Başladı Türkiye

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğü görevine bir süre önce Samsun doğumlu MOTAŞ Eski Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı atanmıştı. SAMULAŞ A.Ş'nin yeni genel müdürü Tamgacı'nın ardından SAMULAŞ A.Ş'ye işletmeden sorumlu genel müdür yardımcısı da atandı.

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi ve belediyeye bağlı işletmelere yeni isimlerin ataması devam ediyor.

SAMULAŞ A.Ş'de İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Malatya Büyükşehir Belediyesinden Ankara doğumlu Gökhan Beler, SAMULAŞ A.Ş Otobüs İşletmeleri Müdürlüğüne de yine Malatya Büyükşehir Belediyesinden Kayseri doğumlu Resul Baktır atandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Gökhan Beler @Yorumsuz

03 Haziran 2019 10:58

Ben Gökhan Beler olarak 5 yıl boyunca memleketim olarak kabul ettiğim ekmeğini yediğim şehrime elimden geldiği kadarı ile hizmet vermek için özen gösterdim. Önemli olan bir şehirde kalıcı ve yapısı bir şeyler yapabilmektir. yaptığım hizmet anlayışı ile gönüllere girebilmişsem ne ala. Siz adminden tek ricam haber yapmadan önce bilgi alırsanız sevinirim. Ben Kayseri doğumlu değilim. Doğma Büyüme Ankaralıyım. bir önceki görev yerim Kayseri idi

Malik @Hak Adelet

01 Haziran 2019 18:44

İnsan Nereye giderse hangi makama gelirse adil olacak.Çünkü herşeyin bir hesabı vardır. Şu pahalılık dönemlerde geçim derdine düşen insanlar bir de başkalarının zulmüne ve adaletsizliğine maruz kalınca ya sabır ya sabır çekmek gerekir dua etmek gerekir.Allaha havale etmek gerekir vesselam.

Bu iyi günler @Bu daha iyi günlerimiz

01 Haziran 2019 02:15

Selahattin Gürkan gelir gelmez hiç bir şeye bakmadan adam göndermeye başladı bu daha iyi günlerimiz iki ay geçti bir proje duydunuz mu

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom