casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Malatyalılar Dikkat Yarın saat 11'de

Özel Haber Haber Girişi : 20 Mayıs 2024 22:12
Malatyalılar Dikkat  Yarın saat 11'de
Malatyalılar Dikkat Yarın saat 11'de

Malatya Milletvekili Sayın Abdurrahman Babacan saat 11.00'de Fahri Kayahan'daki Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayı'nda rezerv bölgelerle ilgili kapsamlı bir bilgilendirme ve danışma toplantı yapılacağını duyurdu.

Deprem konutları

 


Ak Parti Malatya Milletvekili Abdurrahman Babacan, Yarın (Salı) günü saat 11.00'de Fahri Kayahan'daki Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayı'nda rezerv bölgelerle ilgili kapsamlı bir bilgilendirme ve danışma toplantısı düzenliyoruz. 

 

Rezerv bölgelerde hak sahibi olan vatandaşlarımız ve ilgili mahalle muhtarlarımızın, Çevre Şehircilik Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanımız ve bürokratlarımızın katılacağı bu bilgilendirme ve danışma toplantısına katılmaları önem arzediyor. 

 

YouTube Haber arası

Rezerv bölge ile ilgili tüm detayların ve ilerleme planının konuşulacağı bu toplantıda, ayrıca varsa yeni rezerv bölge taleplerini de özellikle muhtarlarımız aracılığıyla Kentsel Dönüşüm Başkanımız ve bürokratlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • yunus ortahasar 21 Mayıs 2024 12:42

    orta hasarlı yapılar için kredi verilecek dendi 2054 yılında hesaplara yatar kesin bilgi kimcdedi babacan soy adımı böyle diğiştirecem yunus ortahasar

  • E.y 20 Mayıs 2024 23:24

    Sayın vekilimize sesleniyorum neden orduzu mahaleleri gündeminizde yok