Malatya'nın Ortak Değeri Gülen Yüzü Mersedes Kadir Yoğun Bakımda

Malatyalıların “Mersedes Kadir” olarak tanıdıkları, Malatya’nın sevimli ve renkli siması, geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle yoğum bakımda tedavi altına alındı.

Malatya'nın Ortak Değeri Gülen Yüzü  Mersedes Kadir Yoğun Bakımda Malatya

Malatyalıların “Mersedes Kadir” olarak tanıdıkları, Malatya’nın sevimli ve renkli siması, geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle yoğum bakımda tedavi altına alındı.

Asıl adı Fatih Kaydı olan ve caddelerde, otomobili olarak farzettiği, ucuna dikiz aynası takılmış, radyo monte edilmiş kavak ağacıyla gezinen ve bu görüntüsüyle bilinen “Mersedes Kadir”, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Servisi Yoğum Bakım Ünitesinde tedavi altında tutuluyor.

34 yaşındaki Mersedes Kadir’in solunum yetmezliği, KOAH, akciğerlerde su toplama gibi rahatsızlıkların edeniyle  yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındığı ve bilincinin açık olduğu bildirildi.

Mersedes Kadir’in rahatsızlığını duyan birçok Malatyalı, Eğitim ve  Araştırma Hastanesi’ne giderek, durumu hakkında bilgi aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat mesajında, “Mersedes” namıyla tanıdığımız Kadir’imiz yoğun bakımda. Rabbimden âcil şifâlar dilerim!” derken, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, “Malatya’nın gülen yüzü, hepimizin sevgilisi Mersedes Kadir kardeşimizin yoğun bakımda olduğu haberini üzülerek öğrendim. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur ve o gülen yüzü ile Malatya sokaklarını renklendirir. Allah acil şifalar versin.” Malatya Milletvekili Öznur Çalık Malatya'mızın sevilen yüzü Fatih Kaydı, namı diğer 'Mercedes Kadir' rahatsızlığı sebebiyle yoğun bakıma alınmış. Rabbim kısa sürede sağlığına kavuşmayı nasip eylesin derken çok sayıda Malatyalı, “Mersedes Kadir” için sosyal medya hesaplarında geçmiş olsun mesajları yayınladılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom