Malatya’nın trafik sorunu kim çözecek?

Malatya’nın trafik sorunu kim çözecek?

Malatya’nın trafik sorunu kim çözecek? Malatya

Malatya’nın ne hikmetse düzene girmeyen trafik sorunu her geçen gün büyüyerek devam ediyor. İnsanların çıldırma noktasına geldiği trafikte görevli polis memurlarının olmamasına da anlam verilemiyor. Sürücüler beş dakikalık işlerinin olduğu iddia ederek, yol ortasını park olarak kullanıyorlar. Trafik sorunu nedeniyle psikolojileri bozulan vatandaşlar yetkilileri çare bulmaya davet ediyorlar

.
Malatya NetHaber Gazetesine konuşan sürücüler, kenttin trafik sorununun eskiden Kışla, Akpınar, Fuzuli, Çevreyolu, İnönü Caddesinde olduğunu şimdilerde ise şehrin geneline yayıldığını ve trafik işkencesine dur denilmesini isteyerek, “Allah rızası için bu sorunu kim çözecek. Büyükşehir Belediyesi mi çözecek? İl Emniyetimi çözecek? Kim çözecekse bir an önce çözsün.  Malatya’mızda hiçbir iş doğru gitmiyor.  Buna trafik sıkışıklığı eklendiğinde psikolojimiz bozuluyor. Yetkililer her fırsatta Malatya’yı çok güzel gösteriyorlar. Ama işin gerçeği öyle değil. Kaldırım sorunu, trafik sorunu, yol sorunu, sivrisinek sorunu, imar sorunu dahil onlarca sorunu var. Bizler 1 saatte şehrin merkezinden çıkamadık. Yetkililer artık özellikle trafik çilesini görsünler ve çözüm bulsunlar” diyerek tepki gösterdiler. 


Kaynak: Malatya Net Haber Gazetesi

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Burak @Sorunun Nedeni Duyarsız Sürücüler

08 Haziran 2019 15:51

Bu sorunun nedeni başlı başına bilgisiz duyarsız sürücülerdir. Sinyal bile vermeye aciz adamlar ara sokaklardan ters yönde gidiyor. Kavşakta dönüşü en sağdan sola doğru veya en soldan sağa doğru yapıyor. Çevre yolunun ortasında yolcu indiren taksilerden ve dolmuşlardan bahsetmiyorum bile.

YUNUS @KOYU KESTANE

08 Haziran 2019 10:21

saçını bıyığını koyu kestaneye boyamış bayram kutluyorrr... he başkan seninkide kurtlu olsun

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom