Spor Haber Girişi : 28 Haziran 2015 13:27

Marmara Derebeyleri'nden Sokak İftarı

PTT 1. Lig ekibi Yeni Mal

Sokağa kurulan iftar sofrasıyla büyük bir organizasyona imza atan Marmara Derebeyleri’nin iftar yemeğine Yeni Malatyaspor yönetiminden Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Aziz Ayboğa, Nusret Öncü, Salih Bozacı, Yeni Malatyaspor Sportiff Direktörü Ali Ravcı, Yeni Malatyaspor Kulüp Müdürü Selçuk Günaydın, Malatyaspor eski başkanı Haşim Karadağ ve MASTÖB yönetimi katıldı.
"BU TÜR ORTAMLAR BİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRİYOR"
Dernek üyelerinin Yeni Malatyaspor forrmalarıyla katıldığı iftar organizasyonunda bir konuşma yapan Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, bu tür birlik beraberlik ortamlarının kendilerini daha da güçlendirdiğini kaydetti.
İftar yemeği organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür ederek sözlerine başlayan Gevrek, “Gerçekten müthiş bir organizasyon olmuş. Oldukça katılımı yüksek bir iftar yemeğinde sizlerin arasında olmak mutluluk verici. Umarım bu tür kaynaştırıcı organizasyonları bundan sonra daha çok yaparız. Taraftarlarımız gerçekten gerek saha içinde gerekse saha dışında bizi müthiş destekliyor. İnşallah onları mahçup etmeyiz. Ben emeği geçen herekse sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON