Mersedes Kadir'in Evi Yandı

Malatya'da Yangın Mersedes Kadir'in Evi Yandı

Mersedes Kadir'in Evi Yandı Asayiş

Malatya'da Yangın meydana geldi.

Tecde Mahallesi Muhtarı Ali Yiğit'in yaptığı açıklamada Mahallemiz Musa sokağın arkasında bahçelik kısımda henüz nedeni belirlenemeyen sebeple çıkan evlere sıçramadan itfaiyenin zamanında müdahelesiyle söndürüldü.

Olay saat 15.30 sıraları da meydana geldi.Bir vatandaşın yangını görmesi uzerine 110 itfaiye çağrı merkezine haber vermesi uzerine itfaiye ekipleri çok kısa bir zamanda yangın yerine ulaştı.Bahçelik kısımda başlayan yangına zamanında müdahele edilmeseydi.Neredeyse bir sokak tamamen yanabilirdi.

Musa sokakta bulunan evlerin tamamen müstakil tek katlı ve bitişik şekilde olması nedeniyle başlayan yangın evden eve sıçrayabilirdi. Hatta itfaiye ekiplerinin soğutma işlemi sırasında yan taraftaki evin çatısından dumanlar yükselmeye başladı.Rüzgarın etkisiyle kıvılcımlar ondilin tabakası üzerine sıçramış.İtfaiye ekipleri tekrardan müdahele etmesiyle ikinci yangın tehlikeside önlendi.

Yanan bahçelik kısım ise Malatya'nın sevilen yüzü mersedes kadirin evinin olduğu öğrenildi.Bilindiği gibi Mersedes Kadirin evi 2 yıl önce yanarak zarar görmüştü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom