MHP Sivas Milletvekili Adayı Özyürek: "TBMM’de güçlü bir MHP olacak"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1'inci sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

MHP Sivas Milletvekili Adayı Özyürek: Bölge
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas 1’inci sıra Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kurum ziyaretleri kapsamında Sivas Barosu’nu ziyaret eden MHP Sivas Milletvekili Adayı Ahmet Özyürek Türkiye’nin içinde bulunduğu durumu ve 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Gittiği her yerde yoğun ilgi gören Özyürek, MHP Sivas Kadın Kolları Teşkilatı’nın düzenlediği iftar programına katıldı.

Burada büyük bir coşkuyla karşılanan Milletvekili Adayı Özyürek, Sivas’ın artık Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekilini meclise göndermesi gerektiğini belirterek, Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a milletvekilliği seçimlerinde ise güçlü bir Türkiye için Milletçi Hareket Partisi’ne destek olunması gerektiğini söyledi.

Özyürek, kadınların siyasetteki önemine değinerek,"Kadınlarımız, Cumhur İttifakı’na sahip çıksın, destek olsun. Saha çalışmalarımıza destek versin, çalışmalarımızı anlatsın. Genel başkanımızın da söylediği gibi adayımız Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda seçtireceğiz. TBMM’de de güçlü bir MHP olacak. Vatanını milletini seven herkesten bu konuda destek bekliyoruz. MHP bu ülkenin kumu, çimentosu ve teminatıdır." şeklinde konuştu.

Özyürek, MHP Lideri Bahçeli’nin seçim çalışmalarını Sivas’tan başlatacağına da dikkat çekti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom