casino siteleri

Milli sporcu Rabia Topuz taburcu oldu

Sağlık Haber Girişi : 15 Mayıs 2024 12:43
Milli sporcu Rabia Topuz taburcu oldu
Milli sporcu Rabia Topuz taburcu oldu

Malatyada, antrenman yaptığı sırada engerek yılanın ısırması sonucu hastaneye kaldırılarak bir hafta yoğun bakımda tedavisine devam edilen milli boksör Rabia Topuz taburcu edildi.

Deprem konutları


8 Mayıs Çarşamba sabahı Akçadağ ilçesine bağlı Kotangölü Mahallesi Dikendede mevkiinde meydana gelen olayda, Milli boksör Rabia Topuzu engerek yılanı ısırmış, Topuz, daha sonra Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı. Bir hafta hastanede tedavisine devam edilen milli sporcu Rabia Topuz servise alındıktan sonra bugün taburcu edildi.

YouTube Haber arası


Milli sporcunun sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Yoğun Bakım Yandal Uzmanı Doç. Dr. Zeliha Korkmaz, Hastamız yılan sokması hikayesi ile hastanemize geldiğinde yılan zehrinin sistematik bulguları başlamıştı. Genel durumda tansiyon düşüklüğü ve kusma mevcuttu. Takipte hastaya semptomatik tedavi ve yılan antiserumu (panzehir) yapıldı. 7 gün yoğun bakımda tedavi ettiğimiz hastamızı dahiliye servisine devrettik. Dahiliye servisimizden de bugün şifa ile hastamız taburcu oldu ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.