casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Milyonlarca metreküp toprağın altında kalmıştı, yaklaşık 4 ay sonra memleketinde toprağa verildi

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 10 Haziran 2024 17:21
Milyonlarca metreküp toprağın altında kalmıştı, yaklaşık 4 ay sonra memleketinde toprağa verildi
Erzincanın İliç ilçesinde toprak kayması sonucu toprak altında kalan ve cenazesine 116 gün sonra ulaşılan Abdurrahman Şahin, memleketi Sivasta son yolcu
Erzincanın İliç ilçesinde toprak kayması sonucu toprak altında kalan ve cenazesine 116 gün sonra ulaşılan Abdurrahman Şahin, memleketi Sivasta son yolculuğuna uğurlandı.
13 Şubatta Erzincanın İliç ilçesindeki maden sahasında meydana gelen toprak kaymasında 9 işçi tonlarca toprak altında kalarak kaybolmuştu. Uzun bir aradan sonra toprak altında kalan tüm işçilerin cansız bedenine ulaşıldı. Cansız bedenine 116 gün sonra ulaşılan Sivaslı Abdurrahman Şahinin cenazesi ise Erzincanda kılınan toplu cenaze namazının ardından memleketi Sivasa geldi. Şahin için kent merkezi Ayyıldız Camiinde ikindi namazını müteakiben cenaze namazı kılındı. Namaza; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Nevzat Şatıroğlu, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, kurum müdürleri ve Abdurrahman Şahinin yakınları katıldı. Şahin, kılınan cenaze namazının ardından Yukarı Tekke Mezarlığında toprağa verildi.