MTSO Başkan adayı Namık Şahin seçim çalışmalarını sürdürüyor

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına aday olan iş adamı Namık Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği (MİM-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kırteke'yi ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundu.

MTSO Başkan adayı Namık Şahin seçim çalışmalarını sürdürüyor
Bölge
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına aday olan iş adamı Namık Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği (MİM-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kırteke’yi ziyaret ederek, bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette konuşan Şahin, Malatya’da inşaat ve alt yapı adına önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, “İnşaat sektörü binlerce kalem malzemeyi kullanıyor ve bu malzemeyi şehirlerin ortaya çıkmasına dönüştürüyor. Sanayici ve tüccarımıza en değerli mekanları hazırlıyorsunuz. Bu anlamda şahsınızda bütün müteahhitlerimize başarılar diliyorum. İnşaat sektörü lokomotif sektörlerin başında geliyor. Bu sektörümüzün sorunlarını çözmede MTSO ile sizlerin daha sık görüşmeler yapmasına ve yerel çözümlerin geliştirilmesine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği (MİM-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kırteke ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MTSO seçiminin hayırlı olmasını diledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom