Müdür Alper yolcu minibüsü sürücüleriyle bir araya geldi

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, otogarda bulunan esnaflar ile Adıyaman'da, faaliyet gösteren minibüs sürücüleri ile bir araya geldi.

Müdür Alper yolcu minibüsü sürücüleriyle bir araya geldi
Bölge
Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, otogarda bulunan esnaflar ile Adıyaman’da, faaliyet gösteren minibüs sürücüleri ile bir araya geldi.

Otogar esnafı, öğrenci servis sürücüleri ile şehir içi yolcu minibüs sürücüleri ile bir araya gelen Emniyet Müdürü Metin Alper, sürücülerin sorun ve sıkıntılarını dileyerek bir süre sohbet etti.

Otogar esnafı ve sürücülerle bir araya gelen Müdür Alper, emniyet olarak halkın can ve mal güvenliği için gece ve gündüz demeden her daim görev başında olduklarını dile getirerek yolcu minibüs sürücülerine trafikte yaşanabilecek kazalara karşı daha dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulunarak onların sorun ile sıkıntılarını diledi.

Sürücülerin trafikte karşılaşabileceği sorunları ve ya şüpheli gördükleri konuları 155 polis imdat hattını arayarak durumu bildirmelerini isteyen Müdür Alper, sürücülere çalışmalarında başarılar diledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom