POLİTİKA Haber Girişi : 06 Kasım 2021 19:40

Muharrem İnce Malatya'da

Muharrem İnce Malatya'da

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Malatya´ya gelip başka bir şey, Edirne´ye gidip başka bir şey söylemeyeceğiz. Malatya´da ne diyorsak Rize´de aynısını söyleyeceğiz. Bir gün Atatürkçü öbür gün tezkereye hayırcı olmayacağız" dedi.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SONPartisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirmek üzere Malatya´ya gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Öğretmenevi civarında parti aracından inerek bölgedeki esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılış töreninde konuşan İnce, "Malatya´ya gelip başka bir şey, Edirne´ye gidip başka bir şey söylemeyeceğiz. Malatya´da ne diyorsak Rize´de aynısını söyleyeceğiz. Diyarbakır´da Tekirdağ´da aynısını söyleyeceğiz. Kıvırmak yok, millete yalan söylemek yok. Bir gün Atatürkçü öbür gün tezkereye hayırcı olmayacağız. Ne diyorsak o, doğru bildiğimizi yapacağız, inandığımızı yapacağız." ifadelerini kullandı.Türkiye partisi olmak için yola çıktıklarını belirten İnce, "Türkiye´nin 81 vilayetinde yüksek oy alan bir parti olmak istiyoruz ve önümüzdeki seçimde ittifaklara güvenmeden tek başımıza bu iktidarı da bu muhalefeti toptan göndereceğiz elli artı bir alacağız" diye konuştu. İnce konuşmasının ardından partisinin Malatya il binasının açılışını yaptı. İnce daha sonra kent merkezinde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştirdi.

Dutpınar haber arası

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.