Muhtarlar KKYDP hakkında bilgilendirildi

Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan, muhtarlara 12. Etap 'Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı' hakkında bilgi verdi.

Muhtarlar KKYDP hakkında bilgilendirildi
Bölge
Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan, muhtarlara 12. Etap ‘Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı’ hakkında bilgi verdi.

Adıyaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Adil Alan, merkez ilçe mahalle ve köy muhtarlarıne sunum yaptı. Toplantıda muhtarlara 12. Etap Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı hakkında bilgi verildi. Yapılan projeksiyon sunusunda 12. etap başvurusunu yapabilmek için gerekli olan ön koşullar ve yatırım konuları hakkında ayrıntılı bilgilendirme yapıldı.

Katılımcılardan gelen soruları da cevaplandıran İl Müdürü Adil Alan "Ekonomik Yatırım Projeleri Desteği ile 2006 yılından günümüze kadar uygulanan 11 etapta toplam 216 projenin hayata geçirildi. Bu projeler ile ilimiz ekonomisi canlanırken, ilimizde üretilen tarımsal ürünlerin işlenmesi ve depolanması için bir altyapı oluştu. Duyurulan 12. etabın öncekilerden farklı olarak küçük işletmeleri de kapsıyor. Bu yüzden daha fazla müracaat bekleniyor” dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom