Özel Haber Haber Girişi : 01 Ağustos 2022 22:32

Nadir Günata, Gürkan’ın danışmanı mı?

Nadir Günata, Gürkan’ın danışmanı mı?

Malatyalı iş insanı Reşat Erdoğan, Türk Ocağı Malatya Şube Başkanı Nadir Günata hakkında Malatya Pencere TV’deki konuşmasında sert açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Nadir Günata sayın belediye başkanı yanında elinde bir ajanda yani sekreter ya da özel kalem de demiyorum sekretaryasında çalışan beşinci kâtip, elinde defteri, yanında esas duruş bu ayıp” dedi.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

 

Türk Ocağı Malatya Şube Başkanı Nadir Günata hakkında konuşan Erdoğan; “Nadir Günata sayın belediye başkanı yanında elinde bir ajanda yani sekreter ya da özel kalem de demiyorum sekretaryasında çalışan beşinci kâtip, elinde defteri, yanında esas duruş bu ayıp. Sen kimsin kardeşim Türk Ocağını buna peşkeş çekmeye senin ne hakkın var. Türk ocağına giden kardeşlerime, abilerime, ablalarıma, arkadaşlarıma sesleniyorum bu Nadir Günata sizi buna peşkeş çekiyor, sizi pazarlıyor kendi menfaati ve çıkarı için böyle ayıp olur mu? Ne kadar çirkin ya. Sen her partinin içerisine birer yakınını koyan, her partiyle iş tutan bir adamsın. Bu kadar fırıldaklık olmaz. Sen artık namını da geçtin” ifadelerini kullandı.

Dutpınar haber arası

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Salih 02 Ağustos 2022 19:44

    Bakın bu konu aslında hep konuşuluyor. Türk ocağı Malatya başkanı Gunata, özellikle belediyede en büyük genel müdürlüğü dizayn eder, iş tutar , bu herkesin dilinde olan bir konu. Selahattin başkanın sonu olacak bu ekip