Spor Haber Girişi : 31 Ağustos 2015 15:45

Özbir: "Haftalar İlerledikçe Form Düzeyimiz Yükseliyor"

Yeni Malatyaspor’un 2-1 galip geldiği Alanyaspor karşılaşması sonrası konuşan sarı-kırmızılı takımın kalecisi Ertaç Özbir, haftalar ilerledikçe form düzeylerinin yükseldiğini söyledi.
PTT 1. Lig’de Yeni Malatyaspor’un Alanyaspor’u mağlup ettiği müsabakanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ertaç Özbir, takım olarak ortaya koydukları performansla galibiyeti hak ettiklerini belirtti.
Sezonun ilk galibiyetini aldıkları için çok mutlu olduğunu söyleyen Ertaç, “Bu akşam güzel bir galibiyet aldık. Ben de çok mutluyum. Hatalı bir gol yedik ama futbolda bunlar var. Haftalar ilerledikçe form düzeyimiz yükseliyor. Çok kritik günleri geride bıraktık. İnşallah takım olarak daha iyi çalışıp, arkasını da getireceğiz. Kaleyi ben korumuşum ya da Vedat ağabey korumuş çok önemli değil. Önemli olan takımın başarısı. Bu maçta görev bana verildi, ben de elimden geleni yapmaya çalıştım. Sonuçta bu takımın bir parçasıyım. Katkı sağlayıp, alınan başarılarda küçük de olsa pay sahibi olmak istiyorum” dedi.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON