Malatya Haber Girişi : 08 Ağustos 2017 12:46

Özdemir: MASKİ'den Hekimhan'a sağlam çözüm

Dr. Özgür Özdemir: “Hekim

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Hekimhan ilçesinde 8,3 milyon maliyetinde olan 79 kilometrelik kanalizasyon altyapı çalışmasının 37 kilometrelik kısmı tamamlandı.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

 

Dr. Özgür Özdemir: “Hekimhan’ın Kanalizasyon Altyapısını Güvence Altına Alıyoruz”

            Malatya’nın tamamında sağlam projelerini hayata geçirerek sağlam altyapı inşa eden MASKİ Genel Müdürlüğü’nün kanalizasyon altyapı çalışmalarında son durağı Hekimhan oldu. İlçedeki kanalizasyon sorununa çözüm getirerek çevreci bir tutum sergilediklerini belirten Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “ Malatya’nın merkez ve tüm ilçelerini sağlam ve sorunsuz altyapı ile buluşturmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Hekimhan ilçelerimizin kanalizasyon altyapısını güvencemiz altına alıyoruz” diye konuştu.

 

“37 Kilometrelik Hat Çalışması Tamamlandı”

Dutpınar haber arası

            Genel Müdür Dr. Özgür Özdemir: “Hekimhan İlçemizde maliyeti 8,3 milyon TL olan 79 kilometrelik kanalizasyon altyapı çalışmasının 37 kilometrelik kısmını tamamladık. Şehrimizin ilçe ve mahallelerinde altyapı ağımızı güçlendiriyoruz. Kanalizasyon altyapı ağımızı yenilerek insan sağlığını ve çevre temizliğini ön planda tutuyoruz. Hekimhan İlçemizde ve Malatya genelinde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. “ dedi