Diğer Haber Girişi : 07 Temmuz 2022 16:48

Prezervatif Ne İşe Yarar?

Erkekler tarafından kullanılan bir doğum kontrol yöntemi olan prezervatif sağlık açısından da cinsellik esnasında önemli bir yere sahiptir. Üretiminde kullanılan lateks maddesi sayesinde kaygan bir özelliğe sahip olan cinsel sağlık ürünü bilinçli eşler tarafından tercih edilir. Farklı çeşitleri bulunan prezervatif değişik markalarda ve alternatif seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Kontrollü bir cinsel yaşam için halk arasında kondom ve kılıf olarak da bilinen ürün son yıllarda ereksiyon esnasında sıkıntı yaşanmaması adına farklı kombinasyonlarda kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

Prezervatif Çeşitleri ve Satış Şekli

Genellikle paket içerisinde 5 ya da 10 adetli olarak satılmakta olan prezervatif markaları arasında Durex ve Okey en bilinenler arasındadır. Markalar cinsellik esnasında sorun yaşanmaması adına farklı birçok çeşidi ile kullanıcılarına keyifli anların tadını çıkarmayı sağlıyor İnce ya da kalın, tırtıklı, geciktirici etkisi olan, gerçek dokunuş etkisi veren, ekstra his, sıcak temas, sımsıkı gibi alternatifler bulunur. Her beraberlikte farklılık arayanlar için karma paketlerde bulunur. Hem sağlıklı bir cinsel hayat hem de doyumu bir arada yaşamak isteyen erkekler için garantili bir koruma sağlar.

Dutpınar haber arası

Ürünlerin satış fiyatları paket içeriklerine ve markaya göre değişkenlik gösterir. Kampanyalar ve özel fiyat uygulamaları da yapılır. Ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, çeşitlerini görmek ve fiyatlarını inceleyerek satın almak için https://www.recete.com/prezervatif/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.