Rıza Murat Türksoy'dan sert tepki

AK Parti Arapgir Belediye Başkan Adayı Rıza Murat Türksoy'dan tepki.

Rıza Murat Türksoy'dan sert tepki Malatya

AK Parti Arapgir Belediye Başkan Adayı Rıza Murat Türksoy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sert tepki gösterdi.

İşte o açıklama:

Şahsıma ve Partime Oy Veren Kıymetli Hemşerilerim,
Arapgir'i 17 yıldır saran habis tümör AK Partiye ihanet ederek seçimin kaybedilmesini bizzatihi sağlamıştır. Sandıklarda görevlendirilen sandık görevlileri ve müşahitlerle ve CHP lehine yapılan her tür çalışma ile malesef AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından AK Partimize bu seçim sandıklarda kaybettirilmiştir. Sandığa sahip çıkılmamış İstanbulda bile seçim sonuçları gayrı resmi olarak belli olmaya başlamasına rağmen saat 01.00 kadar Arapgir de AK Parti İlçe teşkilatı tarafından sonuçlar bile alınamamıştır. Toplam 70 sandıktan ancak 33 tanesinin seçim tutanaklarının sonuçları ilçe teşkilatına gelmiş geri kalan seçim tutanaklarından ilçe teşkilatının haberi bile olmamıştır. Kaldıki seçimden 6 saat sonra bile merkez ve kırsal mahallelere ait bir çok sandığın İlçe Seçim Kuruluna getirilmeden seçim mahallinde tutulduğu görülmüştür. Bu duruma İlçe teşkilatında seçim sonuçlarını bekleyen tüm Arapgirli hemşerilerim ve partimizi temsilen gelen 2 Avukat, İlçe Koordinatörü ile İl Yönetim Kurulu üyesi şahittir.
Sonuç olarak partisini arkadan vuran ve ona çanak tutan mevcut Arapgir AK Parti İlçe Başkanı ve ekibi tarafından hakedilmediği bir şekilde bu seçim AK Partimize sandıkta kaybettirilmiştir. 
Bu süreçte şahsıma ve partime gerçekten teveccüh gösteren ve gönül veren tüm hemşehrilerime selam sevgi ve muhabbetlerimi sunarken, bu haksızlığı ve mevcut seçim sonuçlarını asla kabul etmiyor partime ve şahsıma yapılan bu haksızlığa sebep olanları Allah'a havale ediyorum.
Rıza Murat TÜRKSOY 
Arapgir AK Parti Başkan Adayı

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom