Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Çelikhan ilçesini ziyaret etti

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Adıyaman'ın Çelikhan ilçesini ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Çelikhan ilçesini ziyaret etti
Bölge
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Adıyaman’ın Çelikhan ilçesini ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Saadet Partisinin Adıyaman İl Kongresi olması nedeniyle Malatya’dan Adıyaman’a geçişi sırasında Saadet Partisi Çelikhan ilçe Başkanlığını ziyaret ederek burada Çelikhan İlçe Başkanı Abdurrahman Yaman ve ilçe teşkilatıyla bir araya geldi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’u parti üyeleriyle bir araya geldikten sonra ilçe merkezinde esnafları tek tek ziyaret ederek esnaflarla bir süre sohbet etti. Esnaflarla sohbet eden Genel Başkan Karamanoğlu, “Biz her zaman ülkemiz için barış ve huzur temennisinde bulunduk. Çelikhan ilçemiz içinde tütün konusunda halkın çıkarları gözetilmelidir. Ben sigara içmem halka içmemelerini tavsiye ederim fakat içenler varsa ve buna ihtiyaç duyuluyorsa dışarıdan getirileceğine ülkemde üretilmesinden yanayım” ifadelerini kullandı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom