Şahin, Dertlerine hemhal olmaya çalışıyoruz”

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “AK Parti yerel yönetimler noktasında çıtayı çok yükseklere taşıdı

Şahin, Dertlerine hemhal olmaya çalışıyoruz” Siyaset

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, “AK Parti yerel yönetimler noktasında çıtayı çok yükseklere taşıdı. Artık bu çıtanın geriye gitmesi mümkün değil. Hizmeti ayağa getiriyoruz. Milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla elimizden geldiğince birebir vatandaşlarımızı dinleyip, bunları icraata dökmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

  Milletvekili Şahin, Malatya’daki temasları kapsamında Hasan Varol ve İstiklal Mahallesi Muhtarlarıyla bir araya geldi.

  Muhtarlardan sorun ve isteklerini yerinde aldıklarını ifade eden Şahin, “Muhtarlarımızın siyaset kurumundan, yerel yöneticilerimizden herhangi bir sorun, sıkıntıları var mı, yok mu birebir yanlarına giderek alıyoruz. Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızı dinliyoruz. Vatandaşlarımız nasıl ki bir talepleri olduğunda muhtarlarımıza aktarıyorlarsa, muhtarlarımızda belediyelerimiz ve bizlere aktarıyor. Dertlerine hemhal olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

  Milletvekili Şahin, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Hasan Varol ile İstiklal Mahallesi’nin bağlı olduğu Battalgazi Belediyesi’nin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdiğini belirterek, “Güncel bası sıkıntılar ortaya çıkıyor. İnşallah onları da biz başkanlarımızla görüşeceğiz ve 2018 programına dahil edilmesi için fizibilite çalışmaları yapmalarına vesile olacağız. Amacımız vatandaşlarımızın karşılaşmış oldukları sorunlara neşter vurup, çözüm bulmaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de AK Parti yerel yönetimler noktasında çıtayı çok yükseklere taşıdı. Artık bu çıtanın geriye gitmesi mümkün değil. Hizmeti ayağa getiriyoruz. Milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla elimizden geldiğince birebir vatandaşlarımızı dinleyip, bunları icraata dökmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

  Muhtarlar ise Şahin’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom