casino siteleri

Sıtmapınarı alt geçidi komple kapatılıyor

Malatya Haber Girişi : 07 Mayıs 2024 15:35
Sıtmapınarı alt geçidi komple kapatılıyor
Malatya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Yeşilyurt Belediye Başkanı seçilen Prof.Dr. İlhan Geçit'e Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güner "Malatya'nın yoğun bakımdan çıkarılması için yerel yönetimlere büyük görev düşüyor" dedi.

Deprem konutları

 

Yeşilyurt Beledİye Başkanı Prof.Dr. İlhan Geçit "Malatya'yı hep birlikte yoğun bakımdan çıkaracağız. Sanayi bölgesinde çok güzel bir toplantı yaptık. Sanayinin yenilenmesi ya da başka bir yere taşınması gerekiyor. Sivas karayolunda yapılan işyerlerini sanayi esnafımıza vereceğiz, yerinde de bir bölümü yapılabilir. Malatya'yı planlı ve projeli bir şehir yapmak istiyoruz.

 

Esenlik haber arası

Mesala bir ucube gibi duran Sıtmapınarı alt geçidini kapatıyoruz, yeni bir planlama var. Bu alt geçit trafiği rahatlatacağına trafiği daha da tıkıyordu, müdahale ettik. Rezerv alanlarda da çok ciddi çalışmalar var. Malatya basınını da önemsiyoruz. Belediye personelimizin basın işiyle uğraşmasına sıcak bakmıyoruz. Basın kurumları ve Basın İlan Kurumu mevzuatı neyi gerektiriyorsa Yeşilyurt Beledİyesi de yasal mevzuatın gereğini yapacaktır" diye belirtti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • alt geçit mağdurları sözcüsü 08 Mayıs 2024 19:16

    Sayın başkan gerçekten büyük bir ucubeden kurtarmış olursunuz bu şehri.Darısı emeksiz alt geçitinin başına inşAllah...