Süleyman Sayan Malatya'ya Hakkaret Etti

Konya Doğru Ses sitesinde Süleyman Sayan köşe yazısında Malatya'ya Hakkaret Etti

Süleyman Sayan Malatya'ya Hakkaret Etti Spor

Konya Doğru Ses sitesinde Süleyman Sayan köşe yazısında Malatya'ya Hakkaret Etti. Kendince Konyaspor ve Yeni Malatyaspor maçını anlatmaya çalışırken haddini aşarak Malatya'ya Hakkaret etti. Sayan ''Malatyaspor bizim bu yıl puan olarak direkt rakibimizdir, diğer türlü zaten rakip olamazlar'' diyerek Malatya'ya kin kustuğunu gösterdi

İşte Süleyman Sayan'ın haddini aşan köşe yazısından bir kesit

Malatyaspor ile başlayalım ilk düdüğün çalmasından sonra kendimizi Venezüella’da bulunan Maracaibo Gölü’nde hissettirmeye başladılar. Her pozisyonda yıldırım düşmüş gibi kenara Malatyalı oyuncular saçılmaya başladı. Tabi bu taraftarın Konyaspor takımının moral motivasyonunu bozmak için yapılan bir plandı. Kısmen başarılıda oldular.

Malatya sağlık heyetini de tebrik etmeden geçemeyeceğim kondisyonlarına çok dikkat ettikleri belli bir çok Malatyalı oyuncudan fazla koştular ısı haritasına baktım kulübeden başlıyor.

Şaka bir yana Kendini bilmez 18 yaşından küçük iki çocuk Malatya otobüsene taş atmış olabilir. Yaptıkları elbette yanlıştır. Lakin Malatyaspor’da kaptanlık yapan birinin sosyal medya hesabından tüm şehire küfür etmesi kabul edilemez derhal çıkıp tüm Konya şehrinden özür dilemesini bekliyoruz Ne demek ? ’’Siz futbol teröristi pi*lersiniz ’’ Adem Büyük ! Ha eğer bu bir montaj ise çıkıp onuda dile getir.

Sonuç olarak; Malatyaspor bizim bu yıl puan olarak direkt rakibimizdir, diğer türlü zaten rakip olamazlar. İkili averajda onların üzerinde olmamız artı bir puandır. 6 puanlık klasman değerlendirilecek maçta alınan beraberlik 3 puan tadındadır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom