Gündem Haber Girişi : 27 Nisan 2021 01:30

Tam kapanma kararı sonrası fırsatçılar yine ortaya çıktı!

Tam kapanma kararı sonrası fırsatçılar yine ortaya çıktı! Fiyatlar yüzde 100 arttı!

Başkan Erdoğan, kabine toplantısının ardından Türkiye'nin merakla beklediği kararları açıkladı.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından 29 Nisan Perşembe günü saat 19:00’dan 17 Mayıs Pazartesi saat 05:00’e kadar tam kapanma uygulanacağını açıkladı.

 

Başkan Erdoğan tarafından açıklanan 17 günlük "tam kapanma" kararı sonrasında, kısıtlamalar başlamadan şehirler arası seyahat etmek isteyen vatandaşlar online seyahat bileti sitelerinde yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Yurt genelinde fırsatçılık yapan bazı otobüs firmaları dakikalar içinde fiyatları yüzde 100'e kadar artırdı.
 

 

Tam kapanmaya geçildiğini duyuran Başkan Erdoğan, ''Şehirler arası seyahatlerin tamamı izne tabi olacak ve şehirler arası toplu taşıma araçları yüzde 50 kapasiteyle çalışabilecek.'' ifadelerini kullanmıştı.

 

Eryaman haber arası

Kaynak: Haber7

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Mehmet 27 Nisan 2021 07:52

    İyi de burda firmalar haklı. Adamlar yarı kapasite ile çalışacaklar. Ki yarı kapasiteyi de bulabilirse. Aynı ücretle çalışmaya devam etse ve yarı kapasiteyi de doldurma bile ancak yakıtı karşılar. Personel giderleri ve araç masrafları n'olacak.