Tanrıverdi Kazandı

İşadamı Hikmet Tanrıverdi kazandı

Tanrıverdi Kazandı Ekonomi

2 dönem başkanlık yapılabilen İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) başkanlığı görevini, Mustafa Gültepe’ye devreden İşadamı Hikmet Tanrıverdi, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) Pazartesi günü yapılan Meslek Grubu ve Meclis Üyeliği seçimlerine aday olarak katıldı ve meclis üyeliğine seçildi.

Hikmet Tanrıverdi, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO)  Pazartesi günü yapılan Meslek Grubu ve Meclis Üyeliği seçimlerine akday olarak katıldı ve meclis üyeliğine seçildi.

İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan, mevcut başkan Öztürk Oran ile Şekib Avdagiç ve Abdullah Teber’in başkanlığa aday olduğu İTO seçimlerinde 81 meslek grubundan 261 meclis üyesi olmak üzere 603 üyenin seçildiği, Şekib Avdagiç’le birlikte hareket eden Tanrıverdi,kendi grubunda rakibine 423 oy fark atarak 1094 oyla meclis üyeliğini kazandı.

İTO’nun başkan adayları Avdagiç ve Teber de, Plastik ve Kauçuk Meslek Komitesi’nden meclis üyeliğine aday oldular. Başkan adaylarından Avdagiç, 561 oy alarak Oda Meclisi’ne seçildi. Rakibi iş adamı Abdullah Teber’e ise komitesinden 386 oy çıktı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom