casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Tarım ve Orman İl Müdürü, SBTÜ öğrencileriyle buluştu

Eğitim Haber Girişi : 20 Mayıs 2024 14:55
Tarım ve Orman İl Müdürü, SBTÜ öğrencileriyle buluştu
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi öğrencileri, İl Tarım ve Orman Müdürü ile bir araya geldi.Sivas Tarım ve Or
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi öğrencileri, İl Tarım ve Orman Müdürü ile bir araya geldi.
Sivas Tarım ve Orman İl Müdürü Seyit Yıldız, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (SBTÜ) Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi Bitki Koruma Bölümü öğrencilerini ziyaret etti. Kurumun faaliyetleri, destekleri, hibeleri hakkında bilgiler aktaran Seyit Yıldız, öğrencilere öğrenim hayatları ile mezun olduktan sonra yapabilecekleri çalışmalar hakkında önerilerde bulundu.
Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesinin Sivas ve ülke tarımı için bir şans olduğunu dile getiren İl Müdürü Yıldız, akademisyenlerin ve öğrencilerin yürüttüğü projelerde başarılar diledi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kağan Kökten ve SBTÜ Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tolga Karaköyün de katıldığı etkinlikte öğrenciler merak ettikleri soruları İl Müdürü Seyit Yıldıza sorma fırsatı elde etti.