Tüm Türkiye Malatyalı Kübra Koşar'ı Konuşuyor

Sosyal medya fenomeni ev kadınları, yaptıkları doğal paylaşımlar ile binlerce kişinin gönlünü kazanıyor.

Tüm Türkiye Malatyalı Kübra Koşar'ı Konuşuyor Malatya

Onlar pahalı marka çanta ya da ayakkabıları ile fotoğraf paylaşmak yerine akşam yemeğine ne hazırladıklarını, çocuklarının beslenme çantalarını, ev temizliklerini paylaşarak sosyal medya fenomeni oldular.

Hem sosyal medyanın hem de ev kadınlığının hakkını veren ablalar, anneler, teyzeler ekstra bir efor harcamadan üstelik para kazanıyor. Kazandıklarıyla hem kendilerini mutlu ediyor hem de aile bireylerinin yüzünü güldürüyorlar. Evlerine özenen, sunumsuz misafir karşısına çıkmayan ve her daim hamaratlıklarını paylaştıkları fotoğraflarla duyuran ev kadınlarından bahsediyoruz.

Instagram'da sürekli karşımıza çıkan bu yetenekli ev hanımlarının paylaşımlarını muhakkak görmüşsünüzdür. İçlerinden takip ettikleriniz de olabilir. Gözlerimiz pembe halılara, yaprak sarmasına ve çay keyfine onlar sayesinde fazlasıyla alıştı.
İşte o fenomenlerden biri de Malatyalı Kübra Koşar.

Instagram’da 365 bin takipçisi olan Kübra Koşar, diğer ev kadınları gibi oldukça doğal. İçimizden biri olduklarını her paylaşımlarında hissettiğimiz bu kadınlardan biri olan Koşar, özel sunumlarını da paylaşıyor, yer sofrasındaki hallerini de.

Malatya’da yaşayan Kübra Koşar’ın iki kız çocuğu var. Eşine ve çocuklarına düşkünlüğü ve titizliği ile bilinen Koşar, çocuklarını milli ve manevi duygularla yetiştirmesiyle biliniyor.

Yaptıkları reklam iş birlikleriyle ise ev bütçesine katkı sağlamaktan da geriye durmuyor. Yaptığı çekilişler ile takipçileri farklı markalara teşvik ediyor.
 

YENİ ŞAFAK

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom