Türk polislerinden eli öpülecek davranış

Adıyaman'da devriye görevi esnasında çöpten yiyecek toplayan akli dengesi yerinde olmayan gence yemek ısmarlamak için polis ekipleri, dakikalarca dil döküp ısrar etti.

Türk polislerinden eli öpülecek davranış
Bölge
Adıyaman’da devriye görevi esnasında çöpten yiyecek toplayan akli dengesi yerinde olmayan gence yemek ısmarlamak için polis ekipleri, dakikalarca dil döküp ısrar etti.

Yeni Mahalle’deki Koşu Parkı yakınlarında devriye görevi yapan Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları, çöp konteynırı içerisinde yiyecek arayan ve Şanlıurfalı olduğu öğrenilen İbrahim isimli gencin yanına gitti. Uzun süredir Adıyaman’da yaşadığını ve karnını sadece çöplerden topladığı yiyecekle doyurduğunu söyleyen İbrahim’e polis ekipleri yemek ısmarlamak ve maddi olarak yardımcı olmak istedi. Akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen genç, polislerin teklifini geri çevirdi. Polis memurları, “Biz de öğle yemeğine gideceğiz, buyur gel beraber olsun. Dört kişi burada sana yardımcı olmak, seninle yemek yiyebilmek için uğraşıyoruz. Bizimle gel beraber yemek yiyelim, senden rica ediyoruz” diyerek İbrahim’e dakikalarca dil döktü. ısrar etti. Polislerin ısrarlarını geri çeviren İbrahim, teşekkür ederek ayrıldı. İbrahim’in tekliflerini geri çevirmesine üzülen polis memurları da ekip aracına binerek uzaklaştı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom