Diğer Haber Girişi : 17 Mart 2022 08:29

Vazo Modelleri İle Şıklığı Yakalayın!

Vazo modelleri, taş, seramik, cam gibi farklı gruplara yarılır. El emeği örneklerinin en güzel tasarımlarını vazolarda bulmak söz konusudur. Vazo alırken nelere dikkat edilir? Burada tercih edilecek en önemli unsur, yaşam alanına uygun model ve renklere sahip olmasıdır. Vazo, tekstil ürünleri ve her türlü ev aksesuarları, yaşam alanlarına değer katan unsurlardır.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

İri bir vazoyu zemin alanda uzun çiçek dallarıyla kullanma imkânı bulunurken, masa üzeri vazolar daha küçük ebatlıdır. Ufak dokunuşlarla yaşam alanlarına güzellik katmak isteyenlerin ilk tercihi vazolar olacaktır. Cam işçiliği bulunan vazolar, masa ve konsol üzerlerinde oldukça şık duran tasarımlardır. Evin büyüklüğü, sehpa ebatları da seçilecek vazoların belirlenmesinde önemli bir kriterdir.

Vazo Modellerinde Zarif Tasarımlar

Vazo modelleri zarif olduğu kadar oturma gruplarına da uyumlu olmak zorundadır. Vazoların iç hacimleri, çiçek konulmak için yeterli genişliğe sahip olması gibi farklı unsurlar tercih sebebidir. Bazı vazoların içerisine hiçbir şey konulmadan sırf görselliği için de alınabilir. Evleri renklendirmenin en kısa ve kolay şekli seçilen vazo tasarımlarıdır.

Dutpınar haber arası

Kimi vazolar, tarihi sanat eseri havası verircesine ince objelerle işlenip, boyanır. Mavi, turkuaz renkleri, el işçiliğinde en çok kullanılan renklerdir. Çeşmi bülbüller, yöresel seramik tasarımlar kıymetli vazo türleridir. Taş vazolar da en çok çiçeklerle kombin edilmek için tercih edilir. Birbirinden şık ve farklı modellerde vazo modelleri için https://www.madamecoco.com/vazolar/ sitesinin ziyaret edilmesi önerilir.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.