Ramazan Bayındır

Ramazan Bayındır

VE YOK OLUŞ-2

Tarih:17/25 Aralık 2013
Örgüt'ün Yargı ve Emniyet ayağının başlattığı 'yolsuzluk ve rüşvet' kisvesi altında Hükümet'e darbe operasyonu neticesinde 3 Bakan'ın çocukları,halk bankası genel müdürü,Reza Zarrab(Ne idüğü belirsiz bu adamın ismini bir türlü doğru telaffuz edemedik..:)) önemli iş adamları ve önemli bürokratlar göz altına alınmıştı.Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da tutuklanmasına ramak kaldı ve operasyonlar,ekonomik bunalım,toplumsal huzursuzluk zirveye tırmandı.Polis ve yargıya hakim olmanın ve şantaj amacıyla biriktirilmiş montaj ve de dublaj ses kayıtlarının vermiş olduğu öz güvenle Haşhaşiler,hamle üstüne hamle yaptı.
MİT Tırları durduruldu,uluslararası alanda Erdoğan'ın ve Türkiye'nin imajını yerle yeksan ettiler,milleti alaya aldılar,hükümete yönelik bir dizi teşhir kampanyası başlattılar.
Yalan,hile,aldatma,sahte ses kayıtları,duygu sömürüsü,zorla abone ve finansman unsurlarını dikte ettiler,beddua seansları aldı başını gitti.
Artık tiksindirici,iğrenç,mide bulandırıcı ve menfur gerçek yüzlerini gizlemeye gerek duymadılar.
Vefakar ve cefakar insanları göz göre göre ateşe atmaktan çekinmeyecek kadar gözleri kararmış haline geldiler.
Tamamen zihinsel ve düşünsel bir felçlik geçirerek kendi ayağına kurşun sıktılar.
17 Aralık girişimi de başarısızlıkla sonuçlanınca artık geri dönüşü olmayan bir yenilginin çöküşü müthiş bir hızla yol aldı...
En önemli,etkin ve etkili kaleleri olan Zaman ve Bugün gazeteleri kapandı.
Samanyolu,kanaltürk,bugün,mehtap,yumurcak gibi sayılı televizyon kanalları ile bazı radyo kanalları türksattan çıkarıldı ve kapılarına kilit vuruldu.
Bank Asya iflasın eşiğine geldi ve eski varlığını mumla aratır duruma geldi.
Dershaneler tarihe gömüldü...
Örgütün kamuoyunca bilinen önemli isimler ya tutuklandı ya da g.t korkusundan yurt dışına kaçtılar.
FETÖ'nün kalemşörleri hapishanelerin duvarlarına toslandı.
Hüseyin Gülerce,Latif Erdoğan,Ahmet Keleş ve Nurettin Veren gibi önemli isimler bu hain yapının düzmece oyunlarının,kirli ittifaklarının,ilişkili oldukların CIA,MOSSAD,MI6 gibi istihbaratlarla olan işbirlikçiliklerinin farkına vararak milletimizin yanında saf tuttular.
Mali kaynakların önemli kısmı ellerinden kayarak çürümeye yüz tuttu.
FETÖ yakınlığıyla bilinen sayılı iş adamlarının örgüte finansman sağladıkları gerekçesiyle mal varlığına hukuk çerçevesinde el konuldu.
Yurtlar,hücre evleri,okuma salonları ve özel okullar rayından çıkarak genel evlerle bile yarışır hale geldi.
Dernekler,konfederasyonlar,sempati duyan gruplar,çıkar işbirliği sağlayan sanayiciler,ekonomistler,bilimciler,iktisatçılar ve işletmeciler artık bu kirli yapıdan ellerini eteklerini çektiler.
HSYK,Özel Yetkili Mahkemeler,Danıştay ve Yargıtayda yapılan seçimler sonucunda bu kudurmuş yapıyla ilişiği olan kişiler deşifre edilerek sürgün edildi.
Bankacılık ve finans kurumlarında mali denetimdeki aksaklıklar ve bozulmaların vehameti ortaya çıktı ve bozulup havlu atmasıyla yerle bir oldular.

Kısaca derin ahtapotun finans,iş dünyası,emniyet,yargı,medya,eğitim,lobiler ve kamu-özel kurumlar şeklindeki 8 kolu artık işlevsiz ve kopma aşamasındaydı...

Ve Tarih:15 Temmuz 2016

Son kale(ORDU-TSK),son çırpınış,son dem ve nihayet yok oluş...
Askeri darbe teşebbüsüyle artık 'OYUN BİTTİ' denilebilecek noktaya geldik.
 
Tüm alanlarda yenilgiyle çıkan ahtapot,bu aşağılık yeltenmeden sonra belki onaracağını düşündüğü kolları artık ondan bağımsız hale geldi.Geriye sadece Ahtapot'un kendisi yani başı kaldı.

Bekle Pensilvanya...

ABD senin yükünü daha fazla taşıyamaz.Hiç bir işe yaramadığın ortada...
 
Ve kucağımıza düşmen an meselesi...
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Son Yazıları Tüm Yazıları

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom