• Yeşilyurt Belediyesi / Haber Detay Üst
Spor Düzenleme Tarihi : 30 Temmuz 2020 10:41 Haber Girişi : 30 Temmuz 2020 10:42

Yeni Malatyaspor'a başkan adayı oldu

Birçok kurumda üst düzey yöneticilik (CEO) yapan Ahmet Köse, Yeni Malatyaspor başkanlığa aday oldu.


Uzun yıllardır Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın özellikle Amerika ve yurt dışındaki diğer operasyonlarını yöneten Ahmet Köse, Yeni Malatyaspor'a başkan adayı oldu. Tamamı profesyonellerden oluşan güçlü bir yönetim ekibi kurduğu belirtilen Köse’nin önümüzdeki günlerde bunu duyuracağı ifade edildi.
Bütün dünyada finansal olarak sürdürebilirliği tartışılan futbol sektörünün artık profesyoneller tarafından yönetileceği konuşulurken, Yeni Malatyaspor’a da alanında uzman bir profesyonel olan Ahmet Köse’nin aday olması spor otoriteleri ve yorumcuları tarafından oldukça olumlu bir gelişme olarak yorumlandı.

Battalgazi Belediyesi / Haber Detay Üst

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • hasan 30 Temmuz 2020 12:28

    hadi hayırlısı bakalım. karşısına tüzük engelini çıkarırlar. siyasilerden arkası yoksa birşey çıkmaz bu işten. ve halen verilen demeçlere bakılırsa bizim siyasiler adil gevrekten vazgeçmiş değiller. çünkü onlar için güzel bir maşa. istedikleri gibi oynuyorlar adil gevrekle. karizması olan otoriter bir başkan gelirse siyasilerin kontrolüne girmez, bundan dolayıda bizim siyasiler güçlü başkan istemiyorlar.