Yeni Malatyasporlu futbolcular öğrencilerle bir araya geldi

Evkur Yeni Malatyasporlu futbolcular ve teknik heyet, sarı-kırmızılı kulübün eski yöneticilerinden Çetin Aydoğan'ın açtığı kolejin etkinliğine katıldı.

Yeni Malatyasporlu futbolcular öğrencilerle bir araya geldi Spor

Evkur Yeni Malatyasporlu futbolcular ve teknik heyet, sarı-kırmızılı kulübün eski yöneticilerinden Çetin Aydoğan’ın açtığı kolejin etkinliğine katıldı.

Teknik Direktör Erol Bulut, Sportif Direktör Ali Ravcı ve futbolculardan Guilherme, Farnolle ve Ertaç’ın katıldığı etkinlikte, minik öğrenciler futbolculara büyük ilgi gösterdi.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü eski yöneticilerinden Çetin Aydoğan’ın sahibi olduğu kolejin etkinliğinde kısa bir konuşma yapan Erol Bulut, kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. Evkur Yeni Malatyaspor’un Malatya’nın markası olduğunu belirten Erol Bulut, “Bugün burada olmak mutluluk verici. Sizler bizlerin yarınlarısınız. Bu nedenle sizlere iyi bir eğitim sunabilmek hepimizin asli görevidir. Tabi bize verdiğiniz destek için de teşekkür ediyorum. Bu destek bizi daha da kamçılıyor. Çetin ağabey benim eski yöneticim. O zaman ben yardımcı antrenördüm. Yeni Malatyaspor Malatya’nın markasıdır. Umarım bu markayı daha değerli hale getirmek için verdiğimiz emeğin karşılığını buluruz” dedi.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü eski yöneticisi Çetin Aydoğan ise ziyaretlerinden dolayı Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü’ne teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom