Yeni Malatyaspor'un 17 haftalık maç saatleri

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 5-17 haftalarının müsabaka programı açıklandı.

Yeni Malatyaspor'un  17 haftalık maç saatleri Spor


 
5.Hafta       
14 Eylül 2018 Cuma       
GALATASARAY A.Ş.    KASIMPAŞA A.Ş.    TÜRK TELEKOM STADI    20.00       
15 Eylül 2018 Cumartesi       
MKE ANKARAGÜCÜ    AKHİSARSPOR        17.00       
GÖZTEPE A.Ş.    KAYSERİSPOR    BORNOVA STADI    20.00       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    EVKUR YENİ MALATYASPOR    VODAFONE PARK    20.00       
16 Eylül 2018 Pazar       
DEMİR GRUP SİVASSPOR    B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    YENİ 4 EYLÜL STADI    17.00       
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    ANTALYASPOR A.Ş.    3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM    17.00       
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    BURSASPOR    ÇAYKUR DİDİ    20.00       
ATİKER KONYASPOR    FENERBAHÇE A.Ş.    KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    20.00       
17 Eylül 2018 Pazartesi       
AYTEMİZ ALANYASPOR    TRABZONSPOR A.Ş.    BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU    20.00     

  
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR       
18 Eylül 2018 Salı        
GALATASARAY A.Ş.    FC LOKOMOTİV MOSKVA    TÜRK TELEKOM STADI    22.00       
AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR       
20 Eylül 2018 Perşembe       
AKHİSARSPOR    FC KRASNODAR    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    19.55       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    SARPSBORG 08 FF    VODAFONE PARK    19.55       
GNK DINAMO    FENERBAHÇE A.Ş.    STADİON MAKSİMİR    22.00     

  
6.Hafta       
21 Eylül 2018 Cuma       
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    MKE ANKARAGÜCÜ    ERZURUM KAZIM KARABEKİR    20.00       
BURSASPOR    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    20.00       
22 Eylül 2018 Cumartesi       
EVKUR YENİ MALATYASPOR    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    YENİ MALATYA STADYUMU    13.30       
KAYSERİSPOR    ATİKER KONYASPOR    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS    16.00       
TRABZONSPOR A.Ş.    GÖZTEPE A.Ş.    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ    19.00       
23 Eylül 2018 Pazar       
KASIMPAŞA A.Ş.    AYTEMİZ ALANYASPOR    RECEP TAYYİP ERDOĞAN    16.00       
ANTALYASPOR A.Ş.    DEMİR GRUP SİVASSPOR    ANTALYA STADYUMU    19.00       
AKHİSARSPOR    GALATASARAY A.Ş.    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    19.00       
24 Eylül 2018 Pazartesi       
FENERBAHÇE A.Ş.    BEŞİKTAŞ A.Ş.    ÜLKER STADYUMU    21.00     

  
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. ELEME TURU        
25 Eylül 2018 Salı        
26 Eylül 2018 Çarşamba        
27 Eylül 2018 Perşembe       
KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR       
ANTALYASPOR A.Ş.    ATİKER KONYASPOR    BŞ. BLD. ERZURUMSPOR    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.       
MKE ANKARAGÜCÜ                 


  
7.Hafta       
28 Eylül 2018 Cuma       
GALATASARAY A.Ş.    B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    TÜRK TELEKOM STADI    20.00       
29 Eylül 2018 Cumartesi       
AYTEMİZ ALANYASPOR    AKHİSARSPOR    BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU    16.00       
TRABZONSPOR A.Ş.    KASIMPAŞA A.Ş.    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ    16.00       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    KAYSERİSPOR    VODAFONE PARK    19.00       
30 Eylül 2018 Pazar       
DEMİR GRUP SİVASSPOR    BURSASPOR    YENİ 4 EYLÜL STADI    13.30       
GÖZTEPE A.Ş.    ATİKER KONYASPOR    BORNOVA STADI    16.00       
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    FENERBAHÇE A.Ş.    ÇAYKUR DİDİ    19.00       
1 Ekim 2018 Pazartesi       
MKE ANKARAGÜCÜ    ANTALYASPOR A.Ş.        20.00       
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    EVKUR YENİ MALATYASPOR    3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM    20.00     

  
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR       
3 Ekim 2018 Çarşamba       
FC PORTO    GALATASARAY A.Ş.    ESTÁDİO DO DRAGÃO    22.00       
AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR       
4 Ekim 2018 Perşembe        
FENERBAHÇE A.Ş.    FC SPARTAK TRNAVA    ÜLKER STADYUMU    19.55       
R. STANDART DE LIEGE    AKHİSARSPOR    STADE MAURİCE DUFRASNE    22.00       
MALMÖ FF    BEŞİKTAŞ A.Ş.    MALMÖ NEW STADİUM    22.00     

  
8.Hafta       
5 Ekim 2018 Cuma       
KASIMPAŞA A.Ş.    GÖZTEPE A.Ş.    RECEP TAYYİP ERDOĞAN    20.00       
6 Ekim 2018 Cumartesi       
KAYSERİSPOR    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS    13.30       
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    AYTEMİZ ALANYASPOR    ERZURUM KAZIM KARABEKİR    16.00       
BURSASPOR    MKE ANKARAGÜCÜ    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    16.00       
ANTALYASPOR A.Ş.    GALATASARAY A.Ş.    ANTALYA STADYUMU    19.00       
7 Ekim 2018 Pazar       
EVKUR YENİ MALATYASPOR    DEMİR GRUP SİVASSPOR    YENİ MALATYA STADYUMU    13.30       
FENERBAHÇE A.Ş.    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    ÜLKER STADYUMU    18.00       
AKHİSARSPOR    TRABZONSPOR A.Ş.    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    19.00       
ATİKER KONYASPOR    BEŞİKTAŞ A.Ş.    KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    20.30     

  
UEFA ULUSLAR LİGİ       
14 Ekim 2018 Pazar       
RUSYA    TÜRKİYE    FISHT OLYMPIC STADYUMU    19.00     

  
9.Hafta       
19 Ekim 2018 Cuma       
GALATASARAY A.Ş.    BURSASPOR    TÜRK TELEKOM STADI    20.00       
20 Ekim 2018 Cumartesi       
KASIMPAŞA A.Ş.    AKHİSARSPOR    RECEP TAYYİP ERDOĞAN    13.30       
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    KAYSERİSPOR    3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM    16.00       
DEMİR GRUP SİVASSPOR    FENERBAHÇE A.Ş.    YENİ 4 EYLÜL STADI    19.00       
21 Ekim 2018 Pazar       
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    ATİKER KONYASPOR    ÇAYKUR DİDİ    13.30       
MKE ANKARAGÜCÜ    EVKUR YENİ MALATYASPOR        16.00       
AYTEMİZ ALANYASPOR    ANTALYASPOR A.Ş.    BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU    16.00       
GÖZTEPE A.Ş.    BEŞİKTAŞ A.Ş.    BORNOVA STADI    19.00       
22 Ekim 2018 Pazartesi       
TRABZONSPOR A.Ş.    B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ    20.00     

  
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR       
24 Ekim 2018 Çarşamba       
GALATASARAY A.Ş.    FC SCHALKE 04    TÜRK TELEKOM STADI    22.00       
AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR       
25 Ekim 2018 Perşembe        
RSC ANDERLECHT    FENERBAHÇE A.Ş.    CONSTANT VANDEN STOCK STADİUM    19.55       
SEVILLA FC    AKHİSARSPOR    ESTADİO RAMON SANCHEZ-PİZJUAN    22.00       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    KRC GENK    VODAFONE PARK    22.00     

  
10.Hafta       
26 Ekim 2018 Cuma       
BURSASPOR    AYTEMİZ ALANYASPOR    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    20.00       
27 Ekim 2018 Cumartesi       
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    KASIMPAŞA A.Ş.    ERZURUM KAZIM KARABEKİR    13.30       
ATİKER KONYASPOR    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    16.00       
ANTALYASPOR A.Ş.    TRABZONSPOR A.Ş.    ANTALYA STADYUMU    19.00       
28 Ekim 2018 Pazar       
KAYSERİSPOR    DEMİR GRUP SİVASSPOR    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS    13.30       
EVKUR YENİ MALATYASPOR    GALATASARAY A.Ş.    YENİ MALATYA STADYUMU    18.00       
FENERBAHÇE A.Ş.    MKE ANKARAGÜCÜ    ÜLKER STADYUMU    20.30       
29 Ekim 2018 Pazartesi       
AKHİSARSPOR    GÖZTEPE A.Ş.    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    20.00       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    VODAFONE PARK    20.00     

  
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. ELEME TURU        
30 Ekim 2018 Salı        
31 Ekim 2018 Çarşamba        
1 Kasım 2018 Perşembe       
KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR       
AYTEMİZ ALANYASPOR    BURSASPOR    DEMİR GRUP SİVASSPOR    EVKUR YENİ MALATYASPOR       
GÖZTEPE A.Ş.    KASIMPAŞA A.Ş.    KAYSERİSPOR    TRABZONSPOR A.Ş.     


  
11.Hafta       
2 Kasım 2018 Cuma       
GALATASARAY A.Ş.    FENERBAHÇE A.Ş.    TÜRK TELEKOM STADI    21.00       
3 Kasım 2018 Cumartesi       
KASIMPAŞA A.Ş.    ANTALYASPOR A.Ş.    RECEP TAYYİP ERDOĞAN    13.30       
AKHİSARSPOR    B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    16.00       
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    BEŞİKTAŞ A.Ş.    3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM    19.00       
4 Kasım 2018 Pazar       
MKE ANKARAGÜCÜ    KAYSERİSPOR        13.30       
AYTEMİZ ALANYASPOR    EVKUR YENİ MALATYASPOR    BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU    16.00       
TRABZONSPOR A.Ş.    BURSASPOR    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ    19.00       
5 Kasım 2018 Pazartesi       
GÖZTEPE A.Ş.    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    BORNOVA STADI    20.00       
DEMİR GRUP SİVASSPOR    ATİKER KONYASPOR    YENİ 4 EYLÜL STADI    20.00     

  
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR       
6 Kasım 2018 Salı        
FC SCHALKE 04    GALATASARAY A.Ş.    ARENA AUFSCHALKE    23.00       
AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR       
8 Kasım 2018 Perşembe        
FENERBAHÇE A.Ş.    RSC ANDERLECHT    ÜLKER STADYUMU    18.50       
AKHİSARSPOR    SEVILLA FC    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    20.55       
KRC GENK    BEŞİKTAŞ A.Ş.    KRC GENK ARENA    20.55     

  
12.Hafta       
9 Kasım 2018 Cuma       
EVKUR YENİ MALATYASPOR    TRABZONSPOR A.Ş.    YENİ MALATYA STADYUMU    20.00       
10 Kasım 2018 Cumartesi       
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    GÖZTEPE A.Ş.    ERZURUM KAZIM KARABEKİR    13.30       
ATİKER KONYASPOR    MKE ANKARAGÜCÜ    KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    13.30       
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    ÇAYKUR DİDİ    16.00       
KAYSERİSPOR    GALATASARAY A.Ş.    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS    19.00       
11 Kasım 2018 Pazar       
BURSASPOR    KASIMPAŞA A.Ş.    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    13.30       
FENERBAHÇE A.Ş.    AYTEMİZ ALANYASPOR    ÜLKER STADYUMU    18.00       
ANTALYASPOR A.Ş.    AKHİSARSPOR    ANTALYA STADYUMU    19.00       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    DEMİR GRUP SİVASSPOR    VODAFONE PARK    20.30     

  
UEFA ULUSLAR LİGİ       
17 Kasım 2018 Cumartesi        
TÜRKİYE    İSVEÇ    ESKİŞEHİR YENİ STADYUM    20.00     

  
13.Hafta       
23 Kasım 2018 Cuma       
GALATASARAY A.Ş.    ATİKER KONYASPOR    TÜRK TELEKOM STADI    20.00       
24 Kasım 2018 Cumartesi       
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    ANTALYASPOR A.Ş.    ERZURUM KAZIM KARABEKİR    13.30       
AYTEMİZ ALANYASPOR    KAYSERİSPOR    BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU    16.00       
MKE ANKARAGÜCÜ    BEŞİKTAŞ A.Ş.        19.00       
25 Kasım 2018 Pazar       
DEMİR GRUP SİVASSPOR    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    YENİ 4 EYLÜL STADI    13.30       
KASIMPAŞA A.Ş.    EVKUR YENİ MALATYASPOR    RECEP TAYYİP ERDOĞAN    13.30       
AKHİSARSPOR    BURSASPOR    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    16.00       
TRABZONSPOR A.Ş.    FENERBAHÇE A.Ş.    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ    19.00       
26 Kasım 2018 Pazartesi       
GÖZTEPE A.Ş.    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    BORNOVA STADI    20.00     

  
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR       
28 Kasım 2018 Çarşamba       
FC LOKOMOTİV MOSKVA    GALATASARAY A.Ş.    STADION LOKOMOTIV    20.55       
AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR       
29 Kasım 2018 Perşembe       
FENERBAHÇE A.Ş.    GNK DINAMO    ÜLKER STADYUMU    20.55       
FC KRASNODAR    AKHİSARSPOR    STADİUM KRASNODAR    20.55       
SARPSBORG 08 FF    BEŞİKTAŞ A.Ş.    SARPSBORG    23.00     

  
14.Hafta       
30 Kasım 2018 Cuma       
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    MKE ANKARAGÜCÜ    ÇAYKUR DİDİ    20.00       
ATİKER KONYASPOR    AYTEMİZ ALANYASPOR    KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    20.00       
1 Aralık 2018 Cumartesi       
ANTALYASPOR A.Ş.    GÖZTEPE A.Ş.    ANTALYA STADYUMU    16.00       
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    DEMİR GRUP SİVASSPOR    3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM    16.00       
KAYSERİSPOR    TRABZONSPOR A.Ş.    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS    19.00       
2 Aralık 2018 Pazar       
BURSASPOR    B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    16.00       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    GALATASARAY A.Ş.    VODAFONE PARK    20.00       
3 Aralık 2018 Pazartesi       
EVKUR YENİ MALATYASPOR    AKHİSARSPOR    YENİ MALATYA STADYUMU    20.00       
FENERBAHÇE A.Ş.    KASIMPAŞA A.Ş.    ÜLKER STADYUMU    20.00     


  
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. ELEME TURU 1.MAÇLAR       
4 Aralık 2018 Salı        
5 Aralık 2018 Çarşamba        
6 Aralık 2018 Perşembe       
KUPAYA BU TURDAN İTİBAREN KATILACAK TAKIMLAR       
AKHİSARSPOR    FENERBAHÇE A.Ş.    GALATASARAY A.Ş.    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK     


  
15.Hafta       
7 Aralık 2018 Cuma       
AYTEMİZ ALANYASPOR    BEŞİKTAŞ A.Ş.    BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU    20.00       
8 Aralık 2018 Cumartesi       
DEMİR GRUP SİVASSPOR    GÖZTEPE A.Ş.    YENİ 4 EYLÜL STADI    13.30       
TRABZONSPOR A.Ş.    ATİKER KONYASPOR    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ    16.00       
GALATASARAY A.Ş.    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    TÜRK TELEKOM STADI    19.00       
9 Aralık 2018 Pazar       
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    EVKUR YENİ MALATYASPOR    ERZURUM KAZIM KARABEKİR    13.30       
BURSASPOR    ANTALYASPOR A.Ş.    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    16.00       
AKHİSARSPOR    FENERBAHÇE A.Ş.    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    19.00       
10 Aralık 2018 Pazartesi       
KASIMPAŞA A.Ş.    KAYSERİSPOR    RECEP TAYYİP ERDOĞAN    20.00       
MKE ANKARAGÜCÜ    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK        20.00     


  
ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR       
11 Aralık 2018 Salı       
GALATASARAY A.Ş.    FC PORTO    TÜRK TELEKOM STADI    20.55       
AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR       
13 Aralık 2018 Perşembe        
AKHİSARSPOR    R. STANDART DE LIEGE    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    20.55       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    MALMÖ FF    VODAFONE PARK    20.55       
FC SPARTAK TRNAVA    FENERBAHÇE A.Ş.    STADİON ANTONA MALATİNSKEHO    23.00     


  
16.Hafta       
14 Aralık 2018 Cuma       
GÖZTEPE A.Ş.    BURSASPOR    BORNOVA STADI    20.00       
15 Aralık 2018 Cumartesi       
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    AYTEMİZ ALANYASPOR    ÇAYKUR DİDİ    13.30       
DEMİR GRUP SİVASSPOR    MKE ANKARAGÜCÜ    YENİ 4 EYLÜL STADI    13.30       
ATİKER KONYASPOR    KASIMPAŞA A.Ş.    KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    16.00       
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    GALATASARAY A.Ş.    3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM    19.00       
16 Aralık 2018 Pazar       
EVKUR YENİ MALATYASPOR    ANTALYASPOR A.Ş.    YENİ MALATYA STADYUMU    13.30       
KAYSERİSPOR    AKHİSARSPOR    BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS    16.00       
BEŞİKTAŞ A.Ş.    TRABZONSPOR A.Ş.    VODAFONE PARK    19.00       
17 Aralık 2018 Pazartesi       
FENERBAHÇE A.Ş.    B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    ÜLKER STADYUMU    20.00     


  
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. ELEME TURU 2.MAÇLAR       
18 Aralık 2018 Salı       
19 Aralık 2018 Çarşamba        
20 Aralık 2018 Perşembe     

  
17.Hafta       
22 Aralık 2018 Cumartesi       
MKE ANKARAGÜCÜ    GÖZTEPE A.Ş.        13.30       
AYTEMİZ ALANYASPOR    MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK    BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU    16.00       
KASIMPAŞA A.Ş.    BEŞİKTAŞ A.Ş.    RECEP TAYYİP ERDOĞAN    19.00       
23 Aralık 2018 Pazar       
B.Ş.BLD. ERZURUMSPOR    KAYSERİSPOR    ERZURUM KAZIM KARABEKİR    13.30       
BURSASPOR    EVKUR YENİ MALATYASPOR    BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE    16.00       
TRABZONSPOR A.Ş.    ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.    ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ    16.00       
GALATASARAY A.Ş.    DEMİR GRUP SİVASSPOR    TÜRK TELEKOM STADI    19.00       
24 Aralık 2018 Pazartesi       
AKHİSARSPOR    ATİKER KONYASPOR    SPOR TOTO AKHİSAR STADYUMU    20.00       
ANTALYASPOR A.Ş.    FENERBAHÇE A.Ş.    ANTALYA STADYUMU    20.00     

Türkiye Futbol Federasyonu’nun programda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom