Yeşilyurt’ta meclis çalışmaları tamamlandı

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı Olağan Toplantısı 2'nci oturumunda gündemdeki maddeler ve komisyon raporlarını tek tek görüşerek onayladı.

Yeşilyurt’ta meclis çalışmaları tamamlandı
Bölge
Yeşilyurt Belediye Meclisi, Eylül Ayı Olağan Toplantısı 2’nci oturumunda gündemdeki maddeler ve komisyon raporlarını tek tek görüşerek onayladı.

Yeşilyurt Belediye Hizmet Binası toplantı salonunda Meclis Başkanvekili Ramazan Yakıcı Başkanlığında gerçekleşen 2’nci oturum toplantısında ilk olarak 04 Eylül 2018 tarihli 1’inci oturumda alınan karar özetinin oy birliğiyle kabul edilmesiyle başladı.

Açılış ve yoklamanın ardından gündemdeki maddeler tek tek görüşülüp karara bağlandı. İmar Komisyonu Başkanlığı tarafından hazırlanan Topsöğüt Mahallesinde birinci ve üçüncü etap revizyon uygulama planlarını görüştükten sonra ret edilmesine karar veren Yeşilyurt Belediye Meclisi, Topsöğüt Mahallesinde ikinci etap revizyon uygulama planını ise Ekim ayı toplantısında görüşmek üzere erteledi. Bostanbaşı mahallesindeki enerji ihtiyacının karşılanması amacıyla mülkiyeti Yeşilyurt Belediyesine ait parselin güneydoğu köşesinin trafo alanı olarak ayrılması ise onaylandı.

Ağırlıkla imar maddelerinin ele alındığı toplantıda gündemdeki sekiz maddenin, İmar Komisyonu Başkanlığının görüşü doğrultusunda ertelenmesine karar verildi.

Meclis Başkanvekili Ramazan Yakıcı, alınan kararların hayırlı olmasını temenni ettikten sonra oturumu kapattı.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom