Gündem Haber Girişi : 22 Eylül 2022 22:29

Yılın en iyileri Malatya'da

Yılın en iyileri Malatya'da

Hoşhanlı 3.Altın Kayısı Ödülleri 

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON

EN İyiler MALATYA’DA BULUŞUYOR

Türkiye’nin ilk ve tek Spikerler Platformu Spiker Dünyası’nın halka açık oylama ve seçici kurul tespitiyle 13 yıldır geleneksel olarak düzenlediği en iyiler töreni 3.kez Malatya’da! Birçok siyasetçi ve ünlü simanın konuk olacağı, “ Hoşhanlı 3. Altın Kayısı Ödülleri” Ödül Töreni, 23 Eylül 2022 Cuma Tarihinde Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Sunal Salonu’nda Gerçekleştirilecek

 

Altın Kayısı Ödülleri Sahiplerini Bulacak!

 

Seçici Kurul değerlendirmesi ve Halka açık oylamalar sonucunda Türkiye’nin farklı yerlerinde alanında en başarılıların ödül aldığı tören birçok farklı kategoride ödül verecek. Hoşhanlı Altın Kayısı Ödülleri , bir milyonun üzerinde kişinin internette oylama sonuçları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor. Spikerler Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı Cengizhan KAYA, tarafından düzenlenen, https://altinkayisiodulleri.com/ üzerinden oylamaların gerçekleştirildiği Malatya’da yapılan ödül töreni Spiker Dünyası Malatya Başkanı Akif Kaplan’ın organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor.
Altın Kayısı Ödülleri İlklere Sahne Olacak!

 

Spiker Dünyası Spikerlik ve sunuculuk mesleğine farkındalığı artırmak için gerçekleştirdiği diğer çalışmaların yanı sıra bu kez Malatya’da başta spikerlik ve sunuculuk , oyunculuk mesleği olmak üzere birçok farklı alanın altını çizmiş olacak. Bu yıl 3.Altın Kayısı Ödülleri Töreninde özellikle Kültür Sanat ve Yaşamımıza değer katanlar farklı alanlarda ödüllendirilmiş olacak. Destan şehri olan Türkiye’nin çok özel bir konuma sahip şehri Malatya en iyilerin buluşma noktası olacak. 

 

Müzik , Ödüller ve Show 

Dutpınar haber arası

Ödül törenine katılacak şanslı konuklar törende büyük sürprizlere tanık olacaklar. Geceye sınırlı sayıda çok özel davetli davetiye ile katılabilecek. Gecenin sunuculuğunu Ülke Tv’nin başarılı sunucusu Mehmet Ercan ile Özde Sinem Eser üstleniyor. Siyaset, medya, sanat ve iş dünyasının heyecanla beklediği Hoşhanlı Spiker Dünyası Altın Kayısı Ödülleri ; 23 Eylül 2022 Cuma Günü saat 20.00’da Malatya Kongre Kültür Merkezi Kemal Salonu’nda gerçekleşecek.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.