Zabıtadan bayram denetimi

Kahramanmaraş'ta, Dulkadiroğlu Belediyesi, özellikle dini bayramlarda vatandaşların sıklıkla tercih ettiği ikramların başında gelen tatlı, şeker, çikolata ve lokum imalathanelerini denetledi.

Zabıtadan bayram denetimi
Bölge
Kahramanmaraş’ta, Dulkadiroğlu Belediyesi, özellikle dini bayramlarda vatandaşların sıklıkla tercih ettiği ikramların başında gelen tatlı, şeker, çikolata ve lokum imalathanelerini denetledi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, özellikle halk sağlığını tehdit eden iş yerlerine karşı gerekli tedbirlerin alındığını söyledi. Ekiplerin denetimlerini bayram sonuna kadar yapacağını aktaran Başkan Okay, vatandaşların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceklerini belirtti. Okay, "İlçemizde bulunan tatlı, şeker, lokum ve çikolata imalatı yapan iş yerleriyle ilgili gerekli denetimleri zabıta ekiplerimiz yapmaktadır. Bölgemizde imalat yapan iş yerleri belirlenen hijyen ve kriterlere uymaktadırlar. Bu hijyen ve kriterlere uymayan iş yerleri hakkında gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Vatandaşlarımız bayram alışverişini gönül rahatlığıyla yapabilir. Ekiplerimiz bayram boyunca denetimlerini sürdürecekler ve vatandaşımıza bu anlamda yardımcı olacaklar" dedi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

GÜNCEL GALERİLER

GÜNCEL VİDEOLAR

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom