casino siteleri

Adıyamanda 160 bin 500 öğrenci karnesini aldı

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 19 Ocak 2024 13:25
Adıyamanda 160 bin 500 öğrenci karnesini aldı
2023-2024 eğitim ve öğretim yılının birinci dönemi Adıyamanda 160 bin 500 öğrencinin karnelerini almasıyla sona erdiBirinci dönemin sona ermesi nedeniyl
2023-2024 eğitim ve öğretim yılının birinci dönemi Adıyamanda 160 bin 500 öğrencinin karnelerini almasıyla sona erdi
Birinci dönemin sona ermesi nedeniyle K-12 Konteyner Kentte bulunan Vefa İlk/Ortaokulunda karne dağıtım töreni düzenlendi.
Karne dağıtım törenine Adıyaman Valisi Osman Varol, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, öğretmen, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı. Karne dağıtım törenine katılan Vali Osman Varol öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı.
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun depremin eğitim üzerindeki olumsuz etkilerini yok etmek için desteklerini esirgemeyen başta Vali Osman Varol olmak üzere tüm paydaşlara teşekkür ederek öğrencilere; dinlenip, eğlenip, bol bol kitap okumalarını ve geleneksel oyunlar oynamalarını tavsiye ederek iyi tatiller diledi.
Adıyaman il genelinde 160 bin 500 öğrencinin karne alacağını belirten Vali Osman Varol, öğrencilerin bu 15 günlük süre zarfında iyi dinlenerek moral ve motivasyonlarını kaybetmemelerini ve tatilini verimli bir şekilde geçirmeleri tavsiyesinde bulunarak geleceğimizi inşa edecek çocuklarımızı tebrik edip başarılar diledi.
Karne töreni sonrası öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Bu kutsal görevi sabırla ve büyük bir özveriyle yerine getirdiğiniz için teşekkür ediyor, başarılarınızı takdirle karşılıyorum ifadelerini kullandı.