Sağlık Haber Girişi : 30 Mart 2016 13:21

ANLAMLI PLAKET

Gözde Sağlık Grubu doktorları Op. Dr. Sezai Orhan'a, Uzm. Dr. İrfan Atasoy'a ve Op. Dr. Yusuf Ziya Bahşi'ye, Malatya Tabip Odası tarafından plaket verildi. 
Malatya Özel Gözde Sağlık Grubu doktorlarından Uzm. Dr. İrfan Atasoy’a meslekteki 33. yılı dolayısıyla plaketini İl Halk Sağlığı Müdürü Kemal Şener takdim etti. Op. Dr. Yusuf Ziya Bahşi'ye ise meslekteki 32. yılı dolayısıyla plaketini Malatya Tabip Odası eski Başkanı Dr. Mehmet Şehitoğlu verdi. Op. Dr. Sezai Orhan'ın plaketini ise Gözde Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman aldı. Malatya Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kızılay, "Aramızda mesleğimizde en kıdemli ablalarımız ve ağabeylerimiz var. Biz, onlara bu mesleği onurla ve gururla 30 yıl gibi uzun bir süre yaptıkları için plaket takdim ettik. Bu vesile ile Malatya Tabip Odası'nda bir araya geldik. Sizlerin bu uzun ve özverili çalışmalarınızı takdirle karşılıyorum” şeklinde konuştu. Gözde Sağlık Grubu Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. İrfan Atasoy, mesleğe başladığı ilk günkü gibi heyecanlı olduğunu belirterek, meslekte 33 yılı bitirmenin onurunu ve gururunu yaşadığını kaydetti. 
Gözde Sağlık Grubu Nöroloji Uzmanı Op. Dr. Yusuf Ziya Bahşi ise zamanın çok hızlı geçtiğini kaydederek, “İnşallah sağlıkla hep birlikte daha nice yıllar hizmet veririz" diye konuştu.

E TÜREL TARIM HABER İÇİ SON