casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Bakan Özhaseki, depremzede Özgür ailesine misafir oldu

POLİTİKA Haber Girişi : 04 Mayıs 2024 16:36
Bakan Özhaseki, depremzede Özgür ailesine misafir oldu
Bakan Özhaseki, depremzede Özgür ailesine misafir oldu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, 6 Şubat depremlerinde evini kaybeden Malatyalı depremzede Özgür ailesinin TOKİ tarafından bir yılda yapılarak teslim edilen yeni yuvalarına konuk oldu.

Deprem konutları


Anne Fatma Sema Özgür, TOKİ tarafından yapılan yeni evlerini çok beğendiklerini dile getirerek Bakan Özhasekiye, Allah sizden ve Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Sayenizde çok iyiyiz. İşleriniz rast gelsin diyerek teşekkür etti.
Bakan Mehmet Özhaseki, Malatya temasları sırasında, Yeşilyurt ilçesinde bulunan 39 yıllık binadaki evlerinde depreme yakalanan Anne Fatma Sema Özgür ve oğlu Mehmet Bozkurt Özgürü, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından İkizcede yapılan yeni yuvalarında ziyaret etti.


Depremin üzerinden geçen bir yıl içerisinde yeni yuvalarına kavuşan Fatma Sema Özgür, Bakan Mehmet Özhasekiyi yeni yuvalarında ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Aile ile birlikte çay içip sohbet eden Bakan Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın da selamlarını da iletti. Bakan Mehmet Özhaseki, "Size Cumhurbaşkanımızın selamını getirdim. Eviniz çok güzel olmuş. Güle güle ağız tadıyla oturun" dedi.

YouTube Haber arası


"Allah sizden ve Cumhurbaşkanımızdan razı olsun"
Anne Fatma Sema Özgür, TOKİ tarafından yapılan yeni evlerini çok beğendiklerini dile getirerek, Allah sizden ve Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Sayenizde çok iyiyiz. Canla başla çalışıyorlar. İşleriniz rast gelsin diyerek teşekkür etti.
Bakan Özhaseki çocuklarla da sohbet etti
Bakan Mehmet Özhaseki, ziyarette Mehmet Bozkurt Özgürün iki çocuğundan üniversite sınavına hazırlanan Beren ve 8inci sınıf öğrencisi Osman Efe ile de sohbet etti. Bakan Özhaseki, Osman Efeden, Tablete takılıp, dersleri aksatmak yok diyerek söz aldı. Bakan Mehmet Özhaseki, hemşirelik bölümünü okumak istediğini söyleyen Berene ise Çok çalışmalısın. Hiçbir başarı tesadüfen gelmez. İnşallah istediğin bölümü tutturursun diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.