casino siteleri

Başkan Adayı Taşkın: Battalgazimizi sosyal ve kültürel belediyeciliğin başkenti haline getireceğiz

POLİTİKA Haber Girişi : 24 Şubat 2024 14:51
Başkan Adayı Taşkın: Battalgazimizi sosyal ve kültürel belediyeciliğin başkenti haline getireceğiz
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Deprem enkazını hep birlikte kaldırırken, bir taraftan da Battalgazimizi sosyal ve kültürel bel
AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Deprem enkazını hep birlikte kaldırırken, bir taraftan da Battalgazimizi sosyal ve kültürel belediyeciliğin başkenti haline getireceğiz dedi.
Fırat Mahallesinde beraberinde AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte semt pazarını ziyaret eden AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, pazar esnafı ve vatandaşlarla sohbet etti. Semt pazarı ziyareti sonrası Fırat Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Taşkın, bölge halkının daha önceki seçimlerde AK Partiye verdiği desteği 31 Mart seçimlerin de devam ettireceğine inandıklarını söyledi.
Rutin belediyecilik hizmetlerinin vatandaşların gözlerine sokmadan kibarca gerçekleştireceklerini ifade ederek önceliklerinin depremde yıkılan mahallelerin ayağa kaldırılması olacağını vurguladı. Çarşı merkezinde devam eden çalışmalar hakkında bilgiler paylaşan Taşkın, çalışmaların bir yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi.
Depremlerde büyük ölçekli yıkımların yaşandığı mahalleleri rezerv alanları ilan ederek yerinde dönüşümle vatandaşlara daha konforlu konutlara kavuşma fırsatı sunacaklarını da belirten AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, adil belediyeciliğin bütün unsurlarını Battalgazide gerçekleştireceklerini kaydetti.
Muhalefete eleştirilerde de bulunan Taşkın, muhalefetin acılar üzerinde rant devşirme peşinde olduğunu kaydederek, çözüm noktasında makul bir öneri sunulamadığına dikkat çekti.