casino siteleri

Başkan Alandan Elazığspora 200 bin TL prim

Ekonomi Haber Girişi : 10 Mart 2024 17:10
Başkan Alandan Elazığspora 200 bin TL prim
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Elazığspora 200 bin TL galibiyet primi verdiklerini açıkladı.Elazığsporun zorlu Karşıyak
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Elazığspora 200 bin TL galibiyet primi verdiklerini açıkladı.
Elazığsporun zorlu Karşıyaka maçından 3-2 galip ayrılması ve şampiyonluk iddiasını güçlendirmesi, şehirde büyük bir mutluluk oluşturdu. Elazığsporun o sene bu sene sloganıyla sürdürdüğü lig mücadelesinde ortaya koyduğu başarı, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan tarafından primle ödüllendirildi. Başkan Alan, tüm maç biletleri Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından alınan ve rekor seyirci sayısıyla izlenen Elazığspor-Karşıyaka maçının 3-2 Elazığsporun galibiyetiyle sonuçlanmasının ardından yaptığı açıklamada, ortaya konulan mücadele azmi ve alınan başarılı sonuçtan dolayı kulübe 200 bin TL prim verme kararı aldıklarını ifade etti.
Prim kararını sosyal medya hesabından duyuran Başkan Alan, Karşıyakayı 3-2 mağlup ederek sahadan galip ayrılan Elazığsporumuzun futbolcu ve teknik heyeti ile Atatürk Stadyumunu tıklım tıklım doldurup 90 dakika boyunca takımımızı canı gönülden destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Futbolcularımızın sergiledikleri üstün gayret ve sahada ortaya koydukları mücadele azimlerinden dolayı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak kulübümüze 200 bin TL galibiyet primi kararı aldık. Elazığsporumuza hayırlı olsun. O sene bu sene dedi.