casino siteleri holiganbet istanbul evden eve nakliyat istanbul eşya depolama

Başkan Taşkın Doğalgazsız mahalle bırakmayacağız

ÇEVRE Haber Girişi : 26 Nisan 2024 15:24
Başkan Taşkın Doğalgazsız mahalle bırakmayacağız
Başkan Taşkın Doğalgazsız mahalle bırakmayacağız

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, AKSA Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü Güngör Ateş ile bir araya gelerek doğalgaz yatırımlarına ilişkin istişarelerde bulundu.

Deprem konutları


Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, makamında AKSA Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürü Güngör Ateş ile bir araya gelerek ilçede yapılan ve hayata geçirilecek doğalgaz yatırımları hakkında istişarelerde bulundu.
Battalgazinin her alanda kalkınması için çalışmalara aralıksız devam edeceklerini ifade eden Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, İlçemizde gerçekleştirilen ve hayata geçirilecek doğalgaz yatırımları hakkında AKSA Doğalgaz Müdürümüzden bilgi aldık. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda, doğalgazın ilçemizin her köşesine kazandırılması konusunda kararlı bir şekilde çalışıyoruz. Bu kapsamda, ilçemizin altyapı ihtiyaçları, nüfus yoğunluğu, coğrafi yapısı ve çeşitli diğer faktörler göz önünde bulundurularak belirlenen projeler kapsamında, ilçemizin dörtbir yanında doğalgaz şebekesi kurulması ve hizmete sunulması için gerekli adımları atacağız.

 

YouTube Haber arası

Battalgazili hemşerilerimiz müsterih olsunlar, inşallah doğalgazsız mahalle bırakmayacağız. Battalgazimizin geleceğini her alanda yeniden inşa edeceğiz. Hem vatandaşlarımıza daha kaliteli bir yaşam sunmayı hem de çevremizi korumayı hedefliyoruz. Belediye olarak yatırımlarla ilgili hemşerilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak kurumlarımızla iş birliği yapmayı sürdürecek, en uygun ve verimli çözümleri hayata geçirmeye devam edeceğiz dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.