casino siteleri

Başkan Tutdere, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı

HABERDE İNSAN Haber Girişi : 22 Nisan 2024 17:12
Başkan Tutdere, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı
Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, TBMMnin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104üncü yıldönümü dolayısıyla yazılı bir
Adıyaman Belediye Başkanı Abdurrahman Tutdere, TBMMnin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 104üncü yıldönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün, tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Başkan Tutdere, 1924de kutlanmaya başlanan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100üncü yılına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün, aynı zamanda Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı gündür. Çifte bayramımız kutlu olsun dedi.
Başkan Tutdere, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürkün, derin vizyonerliği ile bundan 104 yıl önce tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bizlere göz bebeğimiz çocuklara mutlu bir dünya bırakmanın sorumluluğunu bir kez daha hatırlatmaktadır. 6 Şubat depremlerinde büyük yıkıma uğrayan Adıyamanımız başta olmak üzere, deprem illerinde 23 Nisan çocuklarımız için ayrı bir anlam taşımaktadır. Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz çocuklarımızın gözlerindeki ışığın sönmemesi ve onları daha güzel bayramlara kavuşturmak bizlerin en büyük sorumluluğudur. Bu sorumluluk duygusu ile Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürkü, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygı, minnet ve rahmetle anıyor, milletimizin ve çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum diye konuştu.